Teknolojix Haber
SEKTÖREL StartUp Projeler

Dijital İş Ortağınız KREA

2009’dan bu yana DİJİTAL LOKOMOTİF

Omnichannel Dijital Pazarlama’da fark yaratan yenilikçi ürünleri ile Yeni Nesil İş Zekası üreten KREA Digital, 11 senedir markalara dijital lokomotif güç sağlıyor.

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasının yüksek profesyonellikle holistik bir bakış açısı gerektirdiğini paylaşan KREA Digital, “Datayı İşlenebilir Akıllı Bilgiye Dönüştürerek” markalara özel terzi işi stratejik kurgular geliştiriyor.

“All for one” mottosu ve dünyada tek olan ürünleri ile dijital pazarlamada farklılaşma vadeden KREA Digital; “doğru zamanda, doğru kanaldan, doğru içerikler” sunarak yüzde yüz doğru hedefleme ile geri dönüşü yüksek bütünleşik kampanyalar tasarlıyor.

TÜM KANALLAR TEK BİR EKRANDA
ÇOKLU KANALLI PAZARLAMA

Yurtdışındaki kurumların yarısı dijital dünyada pazarlama yaparken en az 4 kanal kullanıyorlar.

Siz kaç kanal kullanıyorsunuz?

 

  • TOPLU E-POSTA
  • TOPLU SMS/MMS
  • WEB REKLAMLARI
  • SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
  • MOBİL PAZARLAMA
  • ARAMA MOTORU REKLAMLARI

KREA Digital ile tüm bu hizmetler aynı çatı altında ve tek bir yerden yönetilebilir..

KREA Digital Ürün ailesi;
Value-Mail®️, Value-Mobile (SMS ve MMS), Value-Survey, Value-Push, Value-Analytx, Value-CMS, Value-AI (E-Commerce), Value-Search gibi farklı, çevik ve inovatif uygulamaları tek platformda sunuyor. Dünyada ilk ve tek olan Value-Mail’e özel ”kırmızı düşen e-mail” servisi, 1000 esnek sunucu ile “Server-on-demand®️ teknolojisi, Value-Mobile ile SMS’te kurumsal ve kişiye özel link kısaltma gibi benzersiz hizmetleri senelere dayanan tecrübe ve yenilikçi vizyon ile perçinleyerek sunuyor ve oyunun kuralını değiştiriyor.

Müşteri veya alıcının yeni nesil deneyim yolculuğunu en akıllı ve doğru şekilde analiz ederek tek platformda uçtan uca hizmet sağlayan KREA Digital, 2009’dan bu yana olduğu gibi bugün ve gelecekte de dijital dünyanın en inovatif teknolojilerini sunmaya devam ediyor.

 

KREA Digital

KREA kendi içinde barındırdığı itici gücü KREA Digital ile özgün teknoloji ve yaratıcılığı birleştirerek dünyada iç karlılığı en yüksek, dijital ürün ve hizmetleri barındıran çözümler geliştirmektedir.

KREA Direct

KREA’nın Direct Marketing firmasıdır. 17 yıldır iş imkanı sağladığı 100 binlerce çalışan, 5 bine yakın projede ulaşılan milyonlarca kişi ile sektöre öncü olmuştur.

KREATİF

KREA‘nın çizgi altı tasarım ajansıdır. 360 derece müşteri memnuniyeti yaratarak, 300’den fazla markaya off-line & on-line tasarım desteği vermektedir.

KREA M.I.C.E.

KREA’nın etkinlik yönetim firmasıdır. Uluslararası dokuz ödül; en iyi toplantı, en iyi etkinlik ve en iyi incentive firması kategorilerinde kazanılan birincilikler, mükemmeliyetçi hizmet anlayışı, yurt içi ve yurt dışında operasyon deneyimi ile müşterilerinin hedeflerini gerçekleştirmelerine destek vermektedir.

 

Ye n i N e s i l İ ş Z e k a s ı
Ta s a r l ı y o r u z

Detaylar için web adresi : krea.digital/tr

İletişim ve Adresleri;

İSTANBUL MERKEZ ADRES

Bestekar Şevki Bey Cad. No:24
Balmumcu İstanbul

T: +90 (212) 275 4332

F: +90 (212) 275 1158

Mail: [email protected]

Related posts

Toyota’dan Yerli Otomobil Mesajı! TOGG’tan Toyota’ya Cevap Geldi

Fatih Akgün

Bilim İnsanları, Balistik Füze Gibi Fırlatılan Drone Geliştirdi

Fatih Akgün

Türkiye’de Üretilen Toyota COROLLA Yılın Otomobiline Aday

Fatih Akgün

Yorum Yap