Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Dikkat! TikTok’taki Dans Challenge, İki Ayak Bileğinin Kırılmasına Sebep Olabilir

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, viral olan dans akımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. 27 yaşındaki bir kadın, Oh Na Na Na adındaki yeni dans challenge’ını denerken her iki ayak bileğini de kırdı.

Dance TikTok's Footshake Challenge in 3 Different Ways ...

Yolunuz TikTok uygulamasına hiç çıkmamış olabilir, platformda çoğalan ve kısa sürede sosyal medyada viral olan dans akımlarından haberiniz olsa gerek. Bunlardan biri olan ve Oh Na Na Na adı ile bilinen yeni dans akımı, bugünlerde pek çok insanın favorisi konumunda.

Esas ismi “Foot Dance Challenge” olan ve arka fonda Harsha Patel’in “Oh na na na” şarkısı kullanılarak yapılan dans, şu ana kadar yüz binlerce videoda kullanıldı. Popülaritesini her geçen gün artırmaya devam ediyor challenge.

Sapphire Charlesworth adındaki bir kadın ise “Foot Dance Challenge” denerken kendini hastanenin acil servisinde buldu.15 Nisan günü arkadaşı Naadjele Lartey ile pratik yapan 27 yaşındaki İngiliz, her iki ayak bileğini de kırdı.

tiktok dans akımı

Kendilerini video çekmediklerini ve sadece pratik yaptıklarını söyleyen Charlesworth, “Dönmeye çalıştığımda kaydım ve yere düşerken kemik seslerini duydum. Canım çok acıdı ancak eşim abarttığımı düşündü. Ayağımın çok şişmesi üzerine hemen ambulans çağırdık” ifadelerini kullandı.

Charlesworth, Foot Dance Challenge’ı denemek isteyen herkese çok dikkatli olması çağrısında bulunurken, dansın göründüğü kadar kolay olmadığına dikkat çekiyor.

 

Related posts

Johnny Depp, Instagram Hesabı Açtı

Fatih Akgün

Sosyal Medya Şirketlerinin Türkiye’de Temsilcilik Açmamalarının Asıl Sebebi!!

M. Büşra Kaya

Whatsapp yakında Messenger Rooms aracılığı ile 50 kişiye kadar görüntülü aramaları destekleyebilir

Fatih Akgün

Yorum Yap