Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

DJI Tello ile Drone Keyfi!

Çocuklar İçin Daha Eğlenceli ve Güvenli

 

DJI’ın en küçük drone’u olan Tello, ufak ve hafif yapısıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenli ve keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. DJI Tello, daha önce hiç drone kullanmayanların bile akrobatik uçuşlar yapabilmesini sağlarken, dahili kamerasıyla sosyal medya için profesyonel videolar çekebiliyor.

Drone’lar akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan kumanda edilebiliyor. Teknolojinin eğlenceli yönünü ortaya çıkartmaları sayesinde son dönemin en popüler cihazları arasında yerini aldı. Ancak çok sayıda kontrol özelliğine sahip olmaları, büyük ve sert malzemeden üretilmeleri sebebiyle drone’lar bugüne kadar çocuklardan çok yetişkinlere hitap ediyordu.

Herkes akrobatik uçuşlar yapabilir

 

Bikom Güvencesiyle sunulan Tello, çocuklar için güvenli ve keyifli bir drone deneyimi sağlıyor. Ufak boyutları ve sadece 80 gramlık ağırlığı ile dikkat çekmesinin yanında, yumuşak ve korumalı pervaneler, bağlantı kopsa bile yumuşak iniş yapabilme gibi özellikleri ile çocuklar tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Tello mobil uygulaması ile 100 metreye kadar mesafeden kolayca kumanda edilebiliyor. Havaya atarak yükselme, 360 derece dönebilme ve el üzerinde zıplama hareketleriyle akrobatik bir uçuş deneyimi yaşatıyor. Ve çocukların kapalı ortamlarda bile kendilerini daha iyi ifade etmelerini ve eğlenmelerini sağlıyor.

Profesyonel drone videolarını sosyal medyada paylaşın

 

Tello çift anteni ile kamerasından mobil cihazlara canlı görüntü aktarabiliyor. İster evde, bahçede, ofiste, isterseniz de dışarıda olun, dünyayı drone gözünden eğlenceli videolara dönüştürüp, çocuklarınızla birlikte eşsiz anılar biriktirebilirsiniz.

Bulunduğu ortamda daire çizebilen, 360 derece dönebilen, uzaklaşarak yükselebilen drone’un EZ Shots özelliği ile profesyonel videolar hazırlayıp sosyal medyada da paylaşabilirsiniz.

Çocuğunuzun veya sizin yeni arkadaşınız olacak Tello’ya, Troy, Arçelik veya Gürgençler’in online mağazalarından 599 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Related posts

Dünyanın En Küçük Windows 10 Bilgisayarı

Yağmur Kübra Yazıcı

iPad klavyesi Logitech Combo Touch tanıtıldı!

Fatih Akgün

Yeni Google Pixel Buds’ların Sertifikaları Ortaya Çıktı

Yasemin ACAR

Yorum Yap