Teknolojix Haber
OYUN

DOOM Eternal’ın oyun modlarını tanıtan yeni fragmanı çıktı!

doom eternal

Bethesda, DOOM Eternal’ın oyun modlarını tanıttığı ‘What is DOOM Eternal?’ başlıklı yeni fragmanını oyuncularına sundu. Fragman, yeni oyunda DOOM Slayer olarak bizleri nelerin beklediğine hızlı ve kapsamlı bir bakış sunuyor.

 

Bethesda, önümüzdeki ay içerisinde kullanıcılarla buluşturacağı birinci şahıs nişancı oyunu DOOM Eternal için yeni bir fragman yayınladı. Oyunun yeni fragmanı, serinin hayranlarına Doom Eternal’ın “ne olduğunu” göstererek, hangi oyun modlarıyla geleceğini ortaya koydu.

Cehennem orduları dünyayı bir kez daha işgal ediyor ve korktukları tek şey DOOM Slayer oluyor. Oyuncular istilaya gelen şeytanları yok etmek ve insanlığın sonunun gelmesini durdurmak için destansı bir tek oyunculu campaign modunda DOOM Slayer olarak yaratıklarla savaşacak. Fakat bu sefer daha önce görülmemiş şekilde bir kıyım olacak.

 

doom-eternal

 

Tek oyunculu mod ile birlikte “Slayer vs Demons” deneyimi sunan çok oyunculu yeni BATTLEMODE da oyunculara heyecan katmak için bekliyor olacak. Bu modda oyuncular diledikleri arkadaşları ile birlikte yaratıkları avlayacak ve cehennemin altını üstüne getirecekler. DOOM Slayer’ın Praetor Kostümü, omuza monte edilmiş alev makinesi ve DOOM Blade silahıyla birlikte en yeni şeytan öldürme teknolojisini sunacak.

Kural çok basit: Eğer ölürseniz, şeytanları öldüremezsiniz ve kaynak olmadan da hayatta kalamazsınız. Düşmanları öldürerek, yakarak ve parçalayarak; ekstra sağlık, zırhı artışı ve silahları doldurmak için cephane elde edeceksiniz.

Related posts

Resident Evil dizisi için Netflix paylaşım yaptı

Fatih Akgün

Riot Games’in Yeni FPS Oyunu Valorant Türkiye’de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Semih Bozkurt

Üzen Karar Açıklandı! Call of Duty Oyununun Filmi Gecikecek

Kübra Karslı

Yorum Yap