Teknolojix Haber
OYUN

EA CEO’su, Sims 5′ Hakkında Kararını Açıkladı

Maxis tarafından geliştirilen Sims serisi, birçok kişiye göre tüm zamanların en iyi video similasyon oyun serilerinden biri. En son 4. oyunuyla karşımıza çıkan serinin bir sonraki oyununun ne zaman çıkacağı merak ediliyordu. EA CEO’su Andrew Wilson, bugün Sims 5’in yolda olduğunu resmen açıkladı.

Bir süredir Sims 5 hakkında kafa yoran oyucuların beklediği haber sonunda geldi. Oyunun yayıncısı olan EA’nın CEO’su Andrew Wilson, Sims 5 hakkında o güzel haberi verdi.

Wilson; oyun karakterlerinin geliştirildiğini, yeni karakterlerin daha eğlenceli ve gerçekçi olduğunu söylerken yeni oyunun yakında geleceğini belirtti. Ayrıca Wilson’ın oyuncuları heyecanlandıracak bir haberi daha var.

Wilson, yaptığı açıklamada Sims 5’in yeni platformlarda da oynanabileceğini söyledi. Yani Sims 5, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te de oynanabilecek. Wilson, Sims’in aynı zamanda bulut tabanlı oyun platformlarında ve sosyal medyada da oynanabileceğini duyurdu.

Oyunculara bu platformlarda iyi deneyimler kazandırmak istediklerini ve bu yüzden oyunun hâlâ gelişim aşamasında olduğunu haber veren Wilson, oyun ne zaman çıkacak sorusuna tarih vermedi.

Oyuncular kendilerini de oyuna dâhil edebilecek:

Sims 5’te beklenen bir diğer özellik ise oyunun çevrimiçi olması ve oyuncuların kendi karakterlerini oyuna dâhil edebilmeleri. Wilson, oyuncuların kendi arkadaşlarıyla birlikte Sims evreninde eğlenceli vakit geçirmesini istediklerini belirtiyor. Tüm bu yeniliklerden sonra Sims hayranlarının heyecanlı bekleyişi devam edecek gibi görünüyor.

Lansman tarihi ne zaman belli olur bilinmiyor fakat 2020 yılı içinde oyunun çıkacağı tahmin ediliyor. Kısacası oyuncuların bu yıl Sims 5 için bekleyişleri son bulabilir.

Related posts

Boyner’dan E-Spor Tutkunlarına 30 Bin TL’lik Turnuva

Fatih Akgün

En Çok İzlenen E-Spor Oyunları Sizce Hangisi

Fatih Akgün

Lexus, PlayStation 5’in grafik kalitesini test etti sonuç inanılmaz

Fatih Akgün

Yorum Yap