Teknolojix Haber
UYGULAMA

Eğlence ve Gıda Kategorisinde 2020’nin En Popüler 10 Uygulaması

Ne yiyeceğinize, hangi restoranda gideceğinize, nasıl beslenmeniz gerektiğini sağlayacak birbirinden farklı uygulamaların size bu konuda yardımcı olacağını söylesek çok mu ileri gitmiş oluruz? İşte son zamanların en popüler olan eğlence ve gıda sektörünün 10 uygulaması;

1-KlikTag

Tüketmek için üretilen paket gıdaların içerisindeki malzemelerin sağlığınıza ve yaşam tarzınıza ne kadar uygun olup olmadığını, oluşturmuş olduğunuz profile uygun hale getirerek sizleri bilgilendirmektedir. Eğitici yönüyle gıda uygulamarın da fark yarattığı bir gerçek.

2-FatSecret Kalori Sayacı

Eğer sizde besin tüketiminize dikkat etmek istiyorsanız işte bu noktada en iyi uygulama olarak karşınıza çıkmaktadır. Beslenme şeklinize göre fonda kalmanızı yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve doğru beslenmenizi hedefleyen uygulamaya ne dersiniz?

3-9GAG

Popülaritesi oldukça yüksek olan platform keyifli zaman geçirmeniz için uygulamasıyla sizlerle buluşarak; komik resimler, videolar ve gıflerle dolu eğlenceye eşlik etmenizi sağlıyor.

4-Twitch

Dünyaca ünlü en iyi oyuncularla canlı sohbet etmenizi sağlayan platform ile tanışın. Canlı yayın izlemenize ve yayın esnasında sohbet etmenizi sağlayan uygulama sadece oyun dünyası ile sınırlı kalmayıp; spor, sanat, yemek ve müzik alanlarını da canlı olarak izleyebilirsiniz.

5-Groouepad

Hey Dj! İşte kendi müziğini yapmak isteyenler için eğlenceli bir uygulama. Müziğe yeni başlayanlar içinde ritim ve melodiyi yakalamanızı sağlıyor.Groouepad’in ses kütüphanesi kendi müziğinizi yapın kendi temponuzu belirleyin.

6-Happy Color

Boyama kitaplarının mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulama, tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Ruhunuzdaki renklerle kuşatacağınız bu uygulamaya hazır mısınız?

7-Memasik

Metin, etiket ve emojiler ile kendi memelerinizi oluşturmanıza yardımcı oluyor. Uygulama üzerinden diğer kullanıcılarında paylaştıklarını görmenizi sağlıyor. Birbirinden komik görselleri burada bulmak mümkün.

8-Kitchen Stories

Gıda ve Eğlence Kategorisinde 2020’nin En Popüler Uygulamaları listesinde ilk sıra; Yemek tariflerinin derlenerek sizlere ulaştırıldığı bu uygulama ile birbirinden lezzetli yemekleri mutfaklarınızla buluşturuyor. Usta şeflerin önerileri ve belkide daha önce hiç denemediğiniz tarifleri sizler için sunuyor. Burada fazlasıyla mutfak hikayesi bulmak mümkün.

9-Zomato

Zomato 24 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Market alışverişlerinizi eve taşımanıza ve restoranları keşfetmenize yardımcı oluyor. İOS uygulamalarından editörün seçimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

10-Yelp

Navigasyon eşliğinde yerel işletmenleri keşfetmeniz için restorant ve alışveriş yerlerini filtreleyerek ayağınıza getiriyor. Rezervasyon seçeneği ile farklılık içeren uygulama, grafik ve renk tonuylada iştah açıcı.

Related posts

Son Dakika: BDDK’dan Taşıt ve Tüketici Kredisi Açıklaması Geldi…

Meryem ACAR

OPPO Uygulaması ile Uzaktakiler Yakın Olacak!

Sosyal Medya Paylaşımlarımız İçin Görsel Tasarım Platformu: PROJECTOR

M. Büşra Kaya

Yorum Yap