Teknolojix Haber
OYUN

Eğlenceli Ücretsiz Mobil Oyun: Totally Reliable Delivery Service

Eğlencenin Dibine Vuracağınız Ücretsiz Mobil Oyun: Totally Reliable Delivery Service

Sosyal izolasyonda olduğumuz bu günlerde keyifli vakit geçireceğimiz yeni arayışlar içindeyiz. Bu durumda insanların en büyük yardımcıları
yeni bir platform ya da mobil oyun olabiliyor. Şimdi sizlere, akıllı telefonlar için piyasaya yeni sürülen ve eğlenirken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınızı sağlayacak bir oyundan bahsedeceğiz.

Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service” adındaki bu oyun tinyBuild tarafından geliştirilerek kısa süre içinde pek çok platformda yayınlandı. PC, PlayStation 4, Xbox One gibi platformlarda da yer alan oyun  çok kısa bir süre önce Google Play Store üzerinden Android platformuna ulaştı. Sonrasında da App Store’da da yayınlandı. Yani oyun oynayabileceğiniz herhangi bir platform üzerinden bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. totally -oyun

Totally Reliable Delivery Service oyununun amacı 3 arkadaşınızla daha bir araya gelerek sizlere verilen teslimatları gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Başka bir deyişle oyun bir kuryecilik simülasyonu. Ancak bu oyunun esas olayı, teslimatlar sırasında karşınıza çıkan zorluklarla başa çıkmanız. Kolileri zamanında teslim etmek, sıkıcı ve sıradan bir olay gibi görülebilir. Ancak Totally Reliable Delivery Service’de karşınıza çıkacak olan zorluklar, sizi bu oyuna bağımlı yaparak oynarken zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksınız. Oyun bir süredir, Steam üzerinden beta sürüm olarak deneyimlenebiliyor. Steam’de bu oyunu deneyimleme imkanı bulan oyunseverler, Totally Reliable Delivery Service’i “Çok Olumlu” olarak yorumluyorlar. Yani bu oyun kendisini, beta sürümde bile ispatlamış durumda.

totally reliable

Totally Reliable Delivery Service, çok yakında Epic Games ve Microsoft Store gibi mağazalarda da erişilebilir olacak. Sizlere de mutlaka fazlasıyla eğlenceli olan bu oyunu indirerek deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Totally Reliable Delivery ServiceTotally Reliable Delivery Service-

Related posts

Assassin’s Creed ‘Ragnarok’ Sızıntısı Kanamayı Belli Ediyor

Fatih Akgün

Hindistan,Çin bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

The Division 2,Şimdi Süper İndirimle 269 TL Yerine 13 TL !

Fatih Akgün

Yorum Yap