Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Elon Musk Twitter Kullanmaya Tekrar Ara Verdi!

Son dönemin tartışmasız en çok konuşulan insanlarından olan Elon Musk, geçmişte yaptığı gibi tekrar Twitter kullanmaya ara verdiğini açıkladı. Sade bir açıklamada bulunan Musk, neden Twitter’ı bıraktığını ve ne zaman geri döneceğini açıklamadı.

Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi!

SpaceX ve Tesla şirketlerinin sahibi olan ve 21. yüzyılın en ilginç insanlarından olan Elon Musk’ın her hareketi olay oluyor. Gerçekleştirdiği başarıların yanında attığı tweet’lerle de eleştirilere maruz kalan aykırı teknoloji dehası, yeni kararını 35.4 milyon takipçili Twitter hesabından yayınlandı.

Birkaç yıl önce de aynı hareketi yapan Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi. Şu an için kendisinin Twitter’a ne zaman döneceği belli değil.

Musk’ın bu hamlesinin ardındaki nedenler arasında koronavirüs salgının oluşturduğu işsizlik ve ABD’deki George Floyd olayları sebebiyle gündemden uzaklaşmayı seçmiş olabileceği konuşuluyor. Tabi ki tek neden olarak bunlar da yer almıyor, yakın zaman önce bebek sahibi olan Musk, bebeğiyle daha çok vakit geçirmeyi seçmiş de olabilir.

Related posts

Enes Batur artık YouTube Türkiye’deki ‘en yüksek aboneye sahip bireysel kanal’ değil! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Akıllı Saatler için Google Play Store Atılımı

Fatih Akgün

Twitter’a gelen Hikaye ekleme özelliği – Twitter Fleet

Özge Kandemir

Yorum Yap