Teknolojix Haber
OYUN

En  iyi 2 Oyunculu Mobil Oyunlar

En  iyi 2 oyunculu mobil oyunlar listesi

1. Glow Hockey 2

Tür: Arcade

Eğlenceli bir mobil oyuna dönüşen bir başka dünya klasiği, telefonunuza hokeyi getiren Glow Hockey 2‘dir. Bir akıllı telefon veya tablet ekranı oyunun fiziksel ölçeğini çok daha küçük hale getirirken, rekabetçiler için harika bir oyun haline geliyor.

Oyun basit ama inanılmaz derecede eğlenceli. Forvetinizi yönlendirmek için parmağınızı kullanın. Ardından, aynı anda kendi hedefinizi savunurken diski rakibinizin hedefine atmaya çalışın. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

2. Dots and Boxes

Tür: Strateji

Dots and Boxes, geleneksel bir kağıt kalem oyunu olarak nitelendirilebilir. Bu oyun arkadaşınızla beraber eğlenceli vakit geçirmek için iyi bir fikir. İki kişi aynı Android veya iOS cihazını kullanarak oyunu oynayabilir. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

3. Badland

Tür: Macera 

Badland’ın amacı, sahnenin sonuna kadar engelleri üzerinden geçmesine rehberlik etmektir. Aynı cihazda oynanacak en iyi ikili oyunlardan birisidir. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

4. Crossy Road

Tür: Arcade

Crossy Road, eğlenceli aynı zamanda sinir bozucu ve bağımlılık yapan klasik retro oyun Frogger’dan ilham alıyor. İki oyunculu mod, giriş için bölünmüş ekran biçimini kullanarak aynı cihazda oynamanıza izin verir.

Aynı anda rakibinizle rekabet edebilir ve sabote edebilirsiniz. Oyun ayrıca Android TV ile de çalışarak daha büyük bir ekranda oynamanıza izin veriyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

5. Duel Otters

Tür: Derleme

Duel Otters, hızlı ve rekabetçi eğlence için iyi olan çok oyunculu mobil oyun. Reflekslere, zamanlamaya ve koordinasyona dayanan basit mini oyunlarla doludur.

Düello mini oyunlar arasında pong tipi vuruş oyunları, eşleştirme oyunları, hızlı tıklama maçları, sayma oyunları ve daha nice farklı oyunlar bulunur. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Online olan iki oyunculu mobil oyunlar

6. Bowmasters

Tür: Aksiyon 

 

Bowmasters, ragdoll fiziğini, büyüleyici bir sanat stilini ve çizgi film şiddetini birleştirerek son derece eğlenceli bir oyun oluşturuyor. Amaç, rakibini ortadan kaldırmaktır. Silahınızın yörüngesini hesaplamak da eğlencenin yarısı.

Oyunun iki kişilik modun kilidini açmadan önce öğreticiyi ve birkaç eşleşmeyi tamamlamanız gerekir. Bundan sonra, iki oyuncu aynı cihazda veya online olarak oynanmaktadır. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

7. Battlelands Royale

Tür: Battle Royale

 

Battlelands Royale, Fortnite ve PUBG Mobile‘a benzer bir savaş oyunudur ancak çok fazla strateji veya üst düzey bir cihaz gerektirmez. İkili ve takım modlarında oyun boyunca online olarak takım kurabileceğiniz bir arkadaşınızla kısa süreli oyun oynamak için harika.

Kontroller basit ve oyunlar kısa, bu da iki oyuncu için hızlı bir zaman kaybı olarak mükemmel hale getiriyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

8. QuizUp

Tür: Trivia

Zaman geçirmenin bir güzel yolu da trivia bilginizi test etmektir. QuizUp, diğer insanlarla doğrudan rekabet etmenize izin vererek bahis tutarını artırır. Gerçek sınavlar gibi, gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Amacınız rakibinize üstünlük sağlayarak hızlı ve doğru cevap vermektir.

Bir arkadaşınızı bir maça davet etmek için kullanıcı adlarını oyundaki arkadaş listenize eklemeniz gerekir. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

9. Words With Friends 2

Tür: Kelime

Scrabble’dan ilham alan Words With Friends oyunu olan başarıdan sonra, Zynga güncellenmiş bir versiyon olan Words With Friends 2‘yi piyasaya sürdü. Klasik masa oyunlarını taklit eden iki oyunculu Android oyunları çok popülerdir ve bu farklı değildir.

Rastgele rakiplerle veya arkadaşlarla online oynayabilirsiniz. Oyunun bir başka yararı da internetiniz kesintiye uğrarsa daha sonra aynı sıranıza devam edebilirsiniz. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

10. Clash Royale

Tür: Strateji

Clash Royale, Clash of Clans’ın yaratıcılarından geliyor ve strateji tabanlı kart oyunudur. Oyun Clash of Clans’taki karakterlerin çoğunu barındırmaktadır. Rakipler, karşı tarafın kulelerini kendi kuleleri yok edilmeden önce yok ederse maçı kazanmış oluyorlar.

Bir arkadaşınıza karşı oynayabilmek için öğreticiyi bitirmeniz gerekir. Bu modun kilidini açtıktan sonra, arkadaşınızı eklemeniz ve bir maç başlatmanız yeterlidir. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Related posts

Polonya hükumeti Minecraft yarışması düzenliyor!

Yağmur Kübra Yazıcı

İşte PlayStationPlus’ın Nisan Ayı Oyunları!

Fatih Akgün

Steam’den 30 TL Değerindeki Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz…

Fatih Akgün

Yorum Yap