Teknolojix Haber
YAZILIM

En iyi 5 form eklentisi wordpress 2021

WordPress web siteniz için en iyi İletişim Form eklentisi mi arıyorsunuz?  Piyasada binlerce ücretsiz ve premium iletişim formu eklentisi olduğundan siteniz için doğru eklentiyi bulmak zor olabilir.

Bu kılavuzda, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için en iyi 5 WordPress iletişim formu eklentilerini karşılaştıracağız.

WordPress sitenize bir form eklentisi eklemek, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmasını çok daha kolay hale getirecektir. Bu eklentileri diğer formlar için de kullanabilirsiniz.

 1.Contact Form 7

Contact Form 7 ile birden çok iletişim formunu yönetebilir, buna ek olarak formları ve e-posta içeriklerini esnek bir biçimlendirmeyle özelleştirebilirsiniz. Form ajax ile güçlendirilmiş gönderim, CAPTCHA, Akismet istenmeyen filtreleri ve daha bir çok özellik destekliyor.

Web sitenizde basit iletişim formları oluşturmak istiyorsanız, İletişim Formu 7 doğru seçimdir. Bu eklenti ile harika çalışan birkaç ücretsiz ve premium üçüncü taraf eklenti de bulabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzünün kullanımı hiç kolay değildir ve bir iletişim formu oluşturmak için bazı temel HTML etiketlerini bilmenizi gerektirir.

Şüphesiz, Contact Form 7 , piyasadaki WordPress için en popüler form eklentisidir. İletişim Formu 7’nin on yılı aşkın bir süredir var olduğu düşünüldüğünde, bu eklentinin 5 milyondan fazla aktif yüklemeye sahip olması şaşırtıcı değildir.

 

2. WPForms
 

WPForms , WordPress için en acemi dostu iletişim formu eklentisidir. Güçlü sürükle ve bırak oluşturucusuyla, tek bir kod satırına dokunmadan birkaç dakika içinde güzel WordPress formları oluşturabilirsiniz.

WPForms, sipariş formları, anket formları, bağış formları, e-posta aboneliği formları, vb. Dahil olmak üzere karmaşık çevrimiçi formlar oluşturmayı kolaylaştırır. Mutlak bir başlangıç ​​yapsanız bile, hemen atlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz her form% 100 mobil uyumlu olacaktır; yani herhangi bir cihazda (bilgisayar, mobil veya tablet) harika görünecek. Ayrıca, iş akışınıza mükemmel bir şekilde adapte olan ve daha fazla zaman kazandıran düzinelerce önceden oluşturulmuş form şablonlarını da içerir. Dikkate değer diğer özellikler , sayfayı yenilemeden form gönderimini içerir .

 

3. Ninja Forms

Ninja Forms , WordPress iletişim formlarını kolayca oluşturmanızı sağlayan başka bir WordPress iletişim formu eklentisidir. Eklenti, birçok tanınmış WordPress eklentisi oluşturan bir WordPress geliştirme ekibi olan WPNinja tarafından oluşturulmuştur.

Çekirdek eklentinin kullanımı tamamen ücretsizdir. Gerektiğinde premium eklentiler yükleyerek Ninja Forms’un işlevlerini artırabilirsiniz. Eklenti, geliştiricilerin özel özelliklerle kolayca geliştirmesine izin veren yüzlerce işlev ve kanca ile birlikte gelir.

Web sitenizde ücretsiz iletişim formu eklentisi kullanmak ve gerekli eklentileri satın alarak özellikleri geliştirmek istiyorsanız, Ninja Forms mükemmel bir çözümdür.

İlk olarak, eklentileri satın almak yararlı bir strateji gibi görünebilir, çünkü yalnızca ihtiyacınız olanı ödemek zorunda kalacaksınız. Ancak, ihtiyaçlarınız arttıkça Ninja Forms bu listedeki diğer eklentilerden daha pahalı hale gelecektir.

 

 

4. weForms 

 

 

 

 

 

 

Yeni başlayanlar için bir form oluşturmayı kolaylaştıran bir sürükle ve bırak oluşturucuya sahiptir. Ayrıca, sıfırdan bir form oluşturmaya kıyasla size zaman kazandıracak önceden oluşturulmuş tonlarca şablon vardır.

Kısa kod, formları gönderilerinize ve sitenizin herhangi bir yerine yerleştirmenize olanak tanır. WeForms ile, giriş ve zaman kısıtlamaları olan ve seçebileceğiniz 33’ün üzerinde form alanı türü olan formlar oluşturabilirsiniz.

WeForms’un çok yönlülüğü onu WordPress için en iyi form eklentilerinden biri yapar.

Piyasadaki en popüler e-posta pazarlama çözümlerinden bazılarıyla senkronize olur. İstenmeyen postalara karşı koruma sağlar ve koşullu mantıkla formlar oluşturmanıza olanak tanır.

 

5. FormCraft

Bu WordPress eklentisi herkesin olabildiğince hızlı bir şekilde oluşturmasını kolaylaştıran bir sürükle ve bırak oluşturucuya sahiptir.

FormCraft ayrıca oluşturmaya çalıştığınız form türüne göre geniş bir şablon yelpazesine sahiptir. Bu, WordPress sitenize birden çok form yerleştirecek olanlarınız için çok yararlıdır. Örneğin, e-posta bülteninize kaydolmak için bir form, iletişim formunuzdan ayırt edilebilir olmalıdır.

FormCraft’ın bir diğer avantajı da açılır formlarıdır. Bir kullanıcı eylemi, bir formu, gözden kaçabilecek bir açılış sayfasında bir yere gömmek yerine, sayfada görünmesini tetikleyebilir.

 

 

 

 

Related posts

Teröristin iPhone’unu, Apple’ın Yardımı Olmadan Kırdılar!

Fatih Akgün

Bursa’da lise öğrencisi Apple’ın açığını tespit etti(sadece 100 lira ödül verdiler)

Fatih Akgün

iOS ve iPad OS 14.2 Beta Güncellemesi Sonunda Geldi!

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım