Teknolojix Haber
YAZILIM

En İyi Ücretsiz WordPress Sosyal Medya Eklentileri

En İyi 8 WordPress Sosyal Medya Eklentisi

WordPress altyapısını kullanan kullanıcılar için en iyi sosyal medya eklentilerinden bahsedeceğiz. Web sitenizde paylaşmış olduğunuz içeriklerinizi  milyonlara ulaştırmak istemez misiniz?

WordPress sosyal medya eklentileri , sitenizde paylaşmış olduğunuz içerikleri  takipçilerinize ulaştırabilmek adına sizelere yardımcı olmaktadır. WordPress eklenti dizininde yer alan ve WordPress kullanıcıları tarafından indirilen en iyi 8 eklentiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz temaya ve site düzenine uygun olarak eklentileri sitenize   entegre edebilirsiniz. Eklentiler ücretli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

 

 AddToAny Share Buttons

Eklenti Facebook, Twitter, Pinterest, WhatsApp, LinkedIn, Tumblr, Reddit, WeChat ve 100’den fazla paylaşım ve sosyal medya sitesi ve uygulamasını içerisinde barındırıyor. 500.000+ etkin kurulum ile Sosyal Paylaşım eklentileri arasında en popüler eklentiler arasında yer alıyor.

 

 

Blog2Social

 

 

 

 

 

 

 

Eklenti web sitenizde veya blogunuzda paylaşmış olduğunuz içerikleri Facebook, Twitter, Google My Business, LinkedIn, XING, Instagram, Pinterest, Imgur, Flickr, Reddit, VK.com, Orta, Tumblr, Torial gibi sosyal ağlarda otomatik olarak paylaşmanıza imkan sağlıyor. Eklentiyi ücretli ve ücretsiz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrı eklenti 70.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

 

Sosyal Medya Paylaşım Butonları Popup & Pop Up Sosyal Medya Paylaşım Simgeleri

RSS, E-posta, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Instagram, YouTube, ‘Share’ (200+ farklı sosyal medya platformunu kapsamaktadır) ve arzunuza göre seçtiğiniz size özgü paylaşım simgelerini eklemenizi sağlayan sosyal medya eklentisi.

Bu ücretsiz eklentinin sunabileceği çok fazla özellik mevcut.

 

Algori Social Share Buttons

Algori Social Share Buttons, web sitenize Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri eklemenizi sağlayan bir Gutenberg Blok Eklentisidir. Popüler sosyal paylaşım düğmeleri eklemek, site ziyaretçilerinizin site içeriğinizi arkadaşlarıyla kolayca göndermesini ve paylaşmasını sağlar. 800.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

 

Social Media Feather

WordPress Social Media Feather, tüm yazılarınıza, sayfalarınıza ve özel yazılarınıza ekleyebileceğiniz ücretsiz bir sosyal medya paylaşım eklentisidir. 50.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

Social Media Share Buttons | MashShare

Profesyonel ve son derece özelleştirilebilir ücretsiz bir Sosyal Medya eklentisi olan MashShare, değerli içeriklerinizi sosyal medya sitelerinde paylaşmanız için sizlere kolaylık sağlar. 40.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

 

Social Share Icons & Social Share Buttons

Eklenti diğer sosyal medya paylaşım eklentileri gibi birden çok sosyal medya sitesi ve ağını içerisinde barındırmaktadır. Ücretsiz bir şekilde sitenizde kullanabilirsiniz. 40.000+ etkin kurulum ile WP kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

 

Simple Social Media Share Buttons

 

Eklenti WordPress altyapısına sahip sitelerinize Facebook, WhatsApp, Viber, Twitter, Reddit, LinkedIn ve Pinterest gibi gelişmiş bir sosyal medya paylaşım düğmesi seti eklemenize imkan sağlar. 40.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

 

 

 

 

Related posts

Jhon Mcafee gelirinin vergisini ödemedi tutuklandı

Fatih Akgün

Windows 11 Pro Lisansını Nasıl Alırım ?

Hakan Kırdar

Kuantuma Dayanıklı e-posta Teknolojisi!

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım