Teknolojix Haber
YAZILIM

En İyi WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

1.Thrive Architect

WordPress için popüler bir açılış sayfası eklentisidir. Sayfalar ve yayınlar için bir sayfa oluşturucu olarak kullanılabilse de, dönüşüm odaklı WordPress açılış sayfaları oluşturmak için iyi bir eklentidir.

Görsel düzenleyicinin kullanımı kolaydır ve ön uç stil düzenleyicisi, sayfayı oluştururken görselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Harekete geçirici mesaj düğmeleri, referanslar, geri sayım zamanlayıcıları, fiyatlandırma tabloları, mobil uyumlu veri tabloları, iletişim formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

WordPress açılış sayfalarını temanızın düzeni içinde oluşturabilir, tamamen boş bir sayfadan başlayabilir veya 270+ açılış sayfası şablonlarından birini yükleyebilirsiniz.

2.OptimizePress

Özel olarak üretilen işlevsel bir açılış sayfası eklentisidir. Bu eklenti, %100 size potansiyel müşteri ve e-posta abonesi sağlayan dönüşüm odaklı pazarlama sayfaları oluşturmaya odaklanmıştır.

En esnek ve eğlenceli sürükle ve bırak editörlerinden birisidir. Sayfaları sıkıştırma özelliği, uzun biçimli satış sayfaları, olası satış yakalama sayfaları, teşekkür sayfaları, kurs sayfaları, web semineri sayfaları ve daha fazlası bu eklentide mevcuttur

.Web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak tüm planları içeren kendi “Akıllı Temaları” da içerir.

 

3.Leadpages

WordPress açılış sayfalarınız için; dönüşümleri, olası satışları ve satışları artırmanıza yardımcı olacak çeşitli dönüşüm odaklı özelliklere sahip bir açılış sayfası oluşturma platformudur.

Açılış sayfası oluşturucuları, dönüşüm için optimize edilmiş 200’den fazla şablon içerir.

Leadpages, açılış sayfalarını hızlı bir şekilde dağıtmayı kolaylaştıran harika bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

Yüksek dönüşüm sağlayan açılır pencereler oluşturmak için aynı sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

4.Beaver Builder

Açılış sayfası oluşturmak için kullanılabilen bir sürükle ve bırak sayfası oluşturma eklentisidir.

Ön uç görsel düzenleyicisini kullanarak, göz alıcı özel sayfa mizanpajlarını sorunsuzca yapabilirsiniz.

Editör pürüzsüz ve duyarlıdır – deneme ve kullanım sırasında takılma olmaz.

Kaydolma formları, iletişim sayfaları, fiyatlandırma tabloları ve diğer dönüşüm odaklı öğeler ekleyebilirsiniz.

5.Elementor Pro

Piyasadaki en popüler sayfa oluşturucu eklentisidir ve özel sayfa düzenleri yapmak için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. Gerçek dönüşüm odaklı açılış sayfaları için dikkat dağıtıcı bir deneyim oluşturmak üzere sayfa ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Web semineri kayıtları ve yerel potansiyel müşteri oluşturma şablonları gibi dönüşüm odaklı bazı şablonlar bulamazsınız, ancak üzerinde çalışılacak çok şey elde edersiniz.

6.Divi Builder

Öncelikle bir web sitesi oluşturma eklentisi olsa da, Divi Builder WordPress için sağlam bir açılış sayfası eklentisidir.

Çok sayıda e-posta pazarlama sağlayıcısıyla doğrudan entegrasyon sunan önemli e-posta kayıt formu gibi dönüşüm odaklı birçok öğeye sahip son derece işlevsel bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

Çok fazla gerçek açılış sayfası şablonu olmasa da, genellikle bir açılış sayfası şablonu ve diğer eşleşen şablonları içeren pek çok “web sitesi paketi” vardır.

Related posts

İleri Ofis Programları

[email protected]

Galaxy S20 Ultra ya ilk güncelleme yapıldı

Fatih Akgün

Google Video Konferans Hizmeti Meet Ücretsiz Oldu

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım