Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Enes Batur artık YouTube Türkiye’deki ‘en yüksek aboneye sahip bireysel kanal’ değil! (Bosanski jezik)

Son birkaç yılda YouTube’dan beyaz perdeye kadar birçok alanda popüler olan sosyal medya fenomeni Enes Batur, YouTube Türkiye’deki en yüksek aboneye sahip olan ‘bireysel’ kanal unvanını kaptırdı.

2014 yılından beri YouTube’da var olan Oyuncak Avı isimli kanal, şu anda 14,2 milyon abone sayısıyla netd müzik’in ardından YouTube Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan 2. kanalı konumunda yer alıyor. Bu noktada kafa karıştıran noktaysa Oyuncak Avı isimli kanalın geriye dönük son birkaç ay verileri.

Sosyal medya istatistiklerini ve analizlerini yayınlayan bir internet sitesi olan Social Blade verilerine göre Oyuncak Avı, güncel 14,2 milyonluk abone sayısının 8,72 milyonunu son 30 gün içerisinde kazandı. Bu noktada Social Blade tarafından sağlanan detaylı verilere baktığımızda 15 Nisan 2020’de toplam abone sayısı 5,48 milyon olan kanalın bir gün sonraki, yani 16 Nisan 2020’deki abone sayısıysa 14,2 milyon.

Social Blade verilerine göre en yüksek aboneye sahip olan 5 YouTube kanalının son 30 günde elde ettiği abone sayıları şu şekilde.

netd müzik: 200 bin

Oyuncak Avı: 8,72 milyon

Enes Batur: 300 bin

Orkun Işıtmak: 90 bin

OYUNCAKOYNUYORUM: 330 bin

Webtekno

Enes Batur više nema najveći broj pretplatnika na kanalu!


U posljednjih nekoliko godina, popularne društvene medijski fenomen Enes Batur, koji ima najveći broj pretplatnika na YouTube kanlu izgubio je naslov kanala. Njegov YouTube kanal postoji od 2014, pod nazivom Oyuncak Avi, koja trenutno ima 14,2 miliona pretplatnika. Oyuncak Avi u proteklih 30 dana stekao je 8,72 miliona od svojih sadašnjih 14,2 miliona pretplatnika, pokazuju podaci Social Blade. Ukupan broj pretplatnika 15. aprila 2020. godine bio je 5,48 miliona, a broj pretplatnika narednog dana bio je 14,2 miliona.

Related posts

TikTok’ta Sosyal Ticarete Adım Atıyor

Fatih Akgün

Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak

Fatih Akgün

 Twitter’ın Yeni Özelliği Test Ediliyor!! 

M. Büşra Kaya

Yorum Yap