Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Enes Batur Artık YouTube’a Video Yükleyemeyecek

Enes Batur, eski bir videosu nedeniyle YouTube‘dan ceza aldığını açıkladı. Verilen ceza nedeniyle YouTube’a video yükleyemeyen Batur, söz konusu cezaya ateş püskürdü.

Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından bir tanesi olan Enes Batur, şu sıralar gündemden malesef pek düşmüyor. Bir süre önce Ankara’daki bir üniversitenin yaptığı araştırma ile gündeme gelen Batur, geçtiğimiz günlerde ise adli bir olayda sanık pozisyonundaydı.Son dönemlerde iyi günler geçirmeyen genç YouTuber’a şimdi YouTube’dan tokat gibi bir hamle geldi.

Youtube, tartışmasız bir şekilde dünyanın en büyük video paylaşım platformu ve Enes Batur da YouTube Türkiye‘nin  önemli içerik üreticilerinden bir tanesi. Ancak son olaylar, Batur’un günden güne büyüyen kanalını biraz sekteye uğratacak gibi görünüyor.

Enes Batur, Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamayla eski bir videosu nedeniyle YouTube’dan ceza aldığını ve platforma video yükleyemediğini söyledi. Batur, yaptığı açıklamalarda YouTube yönetiminin vermiş olduğu bu cezayı haksız bulduğunu ifade etti. Genç YouTuber, söz konusu cezanın geçmiş dönemlerde de verildiğini ifade etti ve aldığı cezayı şöyle duyurdu;

Enes Batur’un YouTube’un video yükleme yasağı ile ilgili attığı hikaye

Batur, Instagram üzerinden yaptığı açıklamalarda birkaç günlük videosunun hazır olduğunu ancak verilen bu ceza nedeniyle videolarını yükleyemediğini ve hiçbir şey yapamadığını açıkladı. Enes Batur’un, söz konusu cezaya “Emeklerimiz çöp oluyor” diyerek isyan etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Enes Batur’un YouTube hesabındaki video yükleme cezasının ne zaman kaldırılacağı şu an için merak konusu.

 

 

 

 

Related posts

ESKİ FACEBOOK TASARIMI ARTIK SONA ERİYOR!!

M. Büşra Kaya

İnstagram dünyasına genel bir bakış !

Fatih Akgün

Facebook, Akış Sayfasına Yeniden Hayat Verecek Sekmeler Geliştiriyor

Yasemin ACAR

Yorum Yap