Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games İle Ücretsiz Oyunlar

Epic Games, video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. 1991 yılında Potomac Computer Systems adı altında yine 1991 yılında ZZT isimli oyunu piyasaya sürmüşlerdir. İlerleyen zamanlarda ise Epic MegaGames olarak bilinmeye başlanmıştır.  

Epic PinballBrixJill of the JungleJazz Jackrabbit ve One Must Fall: 2097  oyunları çıkarmışlardır. 1998 yılında Epic MegaGames ilerleyen zamanlarda Unreal Serileri diye bilinecek olan serinin başlangıcı olan ‘Unreal’ isminde bir 3B FPS oyunu çıkarmıştır. Bununla beraber Epic MegaGames diğer oyun geliştirici şirketlere çekirdek teknolojisi ve oyun motorunu da sunuyordu. 1999 yılında ismini Epic Games olarak değiştirdi.

Epic Games 2020 senesi boyunca her hafta ücretsiz oyunlar sunacağını açıkladı. her hafta belirtilen süreler içerisinde seçilen ücretsiz oyunları Epic Games Store üzerinden satın alınabilir. Oyunları elde edebilmek için öncelikle Epic Games Store’a ücretsiz üye olunması ve ardından seçtiğiniz oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekmekte.

Related posts

PlayStation 5 Fiyatı Ne Kadar Olacak Sorusuna, Yine “Cevap Yok”

Valorant’ın Kapalı Beta Başlangıç Tarihi Duyuruldu (Listede Türkiye de Var)

Fatih Akgün

İşte PlayStation Ödülleri 2019’un Kazananları

Yasemin ACAR

Yorum Yap