Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games, Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Yapacağı Oyunları Açıkladı

Epic Games, önümüzdeki hafta ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Yapılan açıklamalara göre oyuncular, önümüzdeki hafta Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered’a ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, bu hafta da güzel bir oyunu ücretsiz yaptı. Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2’yi ücretsiz sunan şirket, bununla birlikte önümüzdeki hafta ücretsiz sunulacak oyunları da duyurdu.

29 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak erişilebilir olacak oyunlar Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered oldu. Steam ve Epic Games Store’da toplamda 89 TL‘den satılan her iki oyun da kendi alanında oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı.

 Costume Quest 2

Double Fine’ın orijinal oyunu Costume Quest’in devamı olan ve her yaştan sevenlerini şeker hastası ordulara çeviren Costume Quest 2’de kötü dişçi askerlere savaş açın. Bu ilham verici RPG macera oyunu eğlenceyi ikiye katlamak için yeni özellikler ve oyun geliştirmeleri içeriyor. Zamanda yolculuk yapan korkutucu manzaraları, güçlü Hallo savaşçılarına dönüşen yeni kostümleri, hijyen delisi ordulara karşı kullanmak üzere daha da Korkutucu Müdahale Kartları toplayın. Sadece kahraman Wren ve Reynold Cadılar Bayramı’nı sonsuza dek kurtarabilir!

Layers of Fear 2

Tüm kameralar sana, yani sahnenin merkezine odaklanmış. Bir karakteri canlandırmıyorsun, o karakter sensin. Oynanacak olan rol yalnızca ve yalnızca sana ait. Sadece senin için yazılmış. Sessizlikle karşılanıyorsun. Yönetmenin bağırış çağırışları yok. Kendinin bu versiyonu olman için kimse seni kovalamıyor. Rol yapma isteğinden başka bir şey düşünemiyorsun ancak senaryo sayfaları bomboş.

Geçmişin, zanaatini geliştirmek için gereken becerileri sana dayatarak bugün olduğun kişiyi şekillendirmene yardımcı oldu. Aynı geçmiş, yalnızca dışarıda dünyanın seni görebileceği yerde değil, ancak şeklini bile yitirecek kadar içine gömülmüş bir yerde de derin yaralar kazıdı. Bu anıları bastırıyorsun ancak deneyimlerin seni kimi ya da neyi oynayacağına yönlendirmesine izin veriyorsun.
Sahne ışıklarının altında sessizce dururken karanlık seni çevreliyor, kalp atışlarından başka duyulabilecek tek ses gemiye çarpan dalgaların uzak sesi ve bu anı ölümsüzleştirmek için sana doğrultulmuş kameraların sesleri.
Uzaklardan derin ve hükmeden bir ses yükseliyor. Oyun.
Hangi rolü oynayacaksın?

Blair Witch

Blair Witch, Blair Witch korku filmleri serisine dayanan Bloober Team tarafından geliştirilen psikolojik bir hayatta kalma korku video oyunudur. 30 Ağustos 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Lionsgate Games tarafından yayınlandı. Bloober Team tarafından geliştirilen ve Bloober Team NA tarafından yayınlanan Blair Witch, 2019’da karşımıza çıkmıştı. Steam’deki incelemelerde “Çok Olumlu” alan Blair Witch, Black Hills Ormanı’nda kaybolan bir çocuğu arama çalışmaları üzerine kurulu. Ormandaki gizemli kuvvet Black Witch ile yüzleştiğimiz oyun, oyunculara korku dolu anlar yaşatıyor.

Ghostbusters: The Video Game

The Video Game 2009 yılında dağıtılan video oyundur. Oyunun PC, PlayStation 3, ve Xbox 360 sürümlerini Terminal Reality şirketi, PlayStation 2, PlayStation Portable ve Wii sürümlerini Red Fly Studio şirketi, Nintendo DS sürümünü Zen Studios şirketi hazırladı.Saber Interactive tarafından geliştirilen ve Mad Dog Games tarafından yayınlanan Ghostbusters: The Video Game Remastered, 2019’da karşımıza çıkmıştı. Yapılan incelemelerde son derece olumlu yorumlar alan oyun, Epic Games mağazası için yenilenerek geri döndü. New York’u kurtarma mücadelesi verdiğimiz oyun, orijinal filmlerin yazarları Dan Aykroyd ve Harold Ramis tarafından hikayeleştirildi. Oyunda hayalet avları yapacak ve bölüm sonu canavarlarına karşı mücadele edeceksiniz.

Related posts

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

Fatih Akgün

Yeni Witcher Oyununun Geliştirileceği Zaman CD Projekt Red Tarafından Açıklandı!

Fatih Akgün

Epic Games Store’da Gelecek Hafta Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

Fatih Akgün

Yorum Yap