Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games Store’da Gelecek Hafta Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

Epic Games Store, ücretsiz oyunlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Gelecek haftanın ücretsiz oyunları Watch Dogs ve The Stanley Parable olarak açıklandı. Gelin detaylara yakından bakalım.

Epic Games Store, Steam ile olan mücadelesine ücretsiz sunduğu oyunlarla tam gaz devam ediyor. Her hafta 2 tane oyunu ücretsiz olarak sunmaya devam eden Epic Games Store, bu haftaki oyunları ile oyun severleri sevindireceğe benziyor.

2018 yılının aralık ayından bu yana faaliyet gösteren Epic Games Store’un bazı haftalar oldukça özel oyunlar verdiği biliniyor ve bu hafta, o haftalardan biri olacak gibi. Resmi duyuruya göre bu haftanın ücretsiz oyunları Watch Dogs ve The Stanley Parable olacak.

Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz sunulacak olan oyunlardan Watch Dogs‘un Steam’deki fiyatı 135 TL iken The Stanley Parable‘ın fiyatıysa 24 TL. Bu ikş oyun Epic Games Store‘da oyun severlere ücretisiz olarak verilecek. Şimdi gelelim bu oyunlar hakkında biraz konuşalım.

Watch Dogs ile sizi nasıl bir oyun bekliyor?

Aksiyon/macera kategorisinde olan Watch Dogs oyunu 2014 yılında piyasaya çıkmıştı. Bilgisayar korsanı olan Aiden Pearce isimli  karakterle oynadığınız bu oyunda amacınız geçmişte ailenize saldıran saldırganları bulup onlardan intikamınızı almak.

The Stanley Parable ile sizi nasıl bir oyun bekliyor?

İnteraktif / kurgu kategorisinde olan The Stanley Parable, Davey Wreden tarafından tasarlanmış ve 2011 yılında piyasaya çıkmıştır. İkilemler arasında gidip geleceğiniz bu oyunda ana karakter Stanley’i yönlendireceksiniz.

Related posts

The Last of Us ve Ghost of Tsushima Hakkında Bilgisayar Kullanıcılarını Sevindiren Haber!

Ömer KİLİT

Evde Kal Türkiye! Unutulmuş Oyunlarla Eğlen!

Fatih Akgün

HTC VİVE COSMOS

admin

Yorum Yap