Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games’e Özel Satisfactory, Steam’e Geliyor!

Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen, birincil şahıs 3D simülasyon oyunu olan Satisfactory, uzun bir bekleyişin ardından Steam üzerinden de satışa sunulacak.

2019 yılında Epic Games‘e özel olarak piyasa çıkan fabrika simülasyon oyunu Satisfactory‘nin geliştirici ekibi olan Coffee Stain Studios, geçtiğimiz Şubat ayında oyunun Steam‘e geleceğini duyurmuştu. Aylar süren bekleyişin ardından şirket, oyunun 8 Haziran tarihinde Steam raflarında yerini alacağını söyledi. Açık dünyayı da içinde barındıran Satisfactory’de oyuncular, yabancı bir gezegeni keşfediyor, bu gezegen üzerindeki hammaddeleri toplayabiliyor ve bu topladıkları hammaddeler ile fabrikalar inşa edip bütün ihtiyaçların üretimini otomatik bir hale getirmeye çalışıyor.

Coffee Stain Studios ekibinden Snutt, “Biliyorum, şu ana kadar Satisfactory’nin Steam’e resmi geliş tarihini açıklayamamış olmamız sinir bozucu bir durum. Neyse ki şimdi buradayız ve 8 Haziran Pazartesi günü kesinlikle oyunu Steam’de yayınlıyoruz ve bu konuda çok heyecanlıyız.” sözleriyle yaşanan gecikme için bir bakıma özür dilemiş oldu. Ayrıca oyunun Steam’e gelişine özel olarak Satisfactory, yüzde 10 indirime sahip olacak.

Related posts

Yılın Oyunu Epic Store “The Game Awards” İndirimleri Başladı…

Meryem ACAR

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Oynamayı Öğütleyen Kampanya

Fatih Akgün

Koronavirüs Konsol Satışlarını Patlattı; Oyun Konsollu Bulabilen Var Mı?

Fatih Akgün

Yorum Yap