Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games’in bugünkü ücretsiz oyunu sizce hangisi

15 Gün boyunca verilecek 15 ücretsiz oyun sloganı ile başlattığı oyunlarda bugünkü oyun; The Vanishing Of Ethan Carter

Epic Games, 2021 yılının sonuna yaklaşırken, kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak istedi. Bu kapsamda 15 günde 15 hediye oyun kampanyasını başlattı. Platform, her gün bir oyunu ücretsiz yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Kampanyaya 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3Neon Abyss ve RemnantFrom the Ashes isimli üç oyunu ücretsiz yaptı.

Dolayısıyla bugün açıklanan da dahil olmak üzere geriye 12 oyun kaldı. Fakat bir Reddit kullanıcısı, Epic’in listesindeki oyunların sızdırılan listesini paylaştığını iddia etmişti. Bugün ise platform sunmuş olduğu ücretsiz oyunla birlikte yapılan bu paylaşımın doğru olmadığını ortaya çıkardı.

Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyunu The Vanishing of Ethan Carter oldu

Yapımına milyonlarca dolar harcanan yapımların aksine The Vanishing Of Ethan Carter nispeten daha mütevazi bir şekilde karşımıza çıkıyor. Fakat bu durum sizleri yanıltmasın. Oyuna ve atmosfere tıpkı bir kitaba odaklanır gibi kendinizi kaptırıp saatin nasıl geçtiğini fark etmeyebiliyorsunuz.

Oyunun konusuna bakacak olursak Red Creek Valley isimli ana karakterimiz bir dedektif. Fakat psişik yeteneklere sahip. Bu sayede ortadan kaybolan bir çocuğun hikayesinin ardındaki gizem perdesini aralamaya çalışıyor. Eğer siz de benim gibi Polisiye roman okuruysanız, bu yapımı mutlaka süresi bitmeden kütüphanenize eklemelisiniz. Fakat acele etmenize gerek yok. 20 Aralık günü saat 19’a kadar vaktiniz olacak.

En düşük sistem gereksinimleri

İşletim sistemi Windows 64-bit (7/8/10 farketmez)
İşlemci Intel Core2 Duo veya denk bir AMD yongası
Bellek 6 GB RAM
Depolama (alan) 9 GB kullanılabilir alan
Ekran kartı 1 GB ve üzeri VRAM
DirectX 11

Related posts

GeForce RTX 30 Serisi Ekran Kartları: Mükemmel Oyun Deneyimi

Fatih Akgün

PlayStation Store, İnanılmaz İndirimleri Kullanıcılarına Sundu

Fatih Akgün

Oyun Tutkunları Excalibur Valorant Turnuvası’nda büyük final heyecanıda buluştu

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım