Teknolojix Haber
OYUN

Epic Games’den Önümüzdeki Hafta Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Ücretsiz oyun serilerine devam eden Epic Games’ten oyunculara bir müjde daha. Bu kez Steam fiyatı 59 TL olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments’ı kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunacak. 

Her hafta bazı oyunları ücretsiz olarak sunan Epic Games, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta Steam fiyatı 55 TL olan Gone Gome ve Hob oyunlarını ücretsiz erişime açmıştı. Ücretsiz oyunlar serisine önümüzdeki hafta da devam edecek olan şirket, bu kapsamda Steam fiyatı 59 TL olan ‘Sherlock Holmes: Crimes & Punishments’ oyununu kısa bir süreliğine ücretsiz erişime açacak.

Ukrayna merkezli indie oyun geliştiricisi Frogwares tarafından geliştirilen oyun, 2014 yılında piyasaya sürülmüştü. Cinayetler, hırsızlıklar ve kaybolan kişilerin sırrını çözmeye çalıştığınız bu oyunu nasıl ücretsiz elde edebileceğinizi öğrenmek ve oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments nasıl bir oyun?

Tanıtıldığı ilk günlerde eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı başaran Sherlock Holmes: Crimes & Punishment; PCGamer üzerinde 84/100, Gamespot ve Polygon gibi oyun üzerine kurulu diğer otoritelerde ise 8/10 puan almayı başarmıştı.

Gerçek anlamda dedektiflik yapacağınız bu oyunda, çözmeye çalıştığınız tek bir konu yok. Tıpkı L.A. Noire oyununda olduğu gibi cinayet vakalarından hırsızlıklara birçok farklı sır perdesi bu oyunda çözülmeyi bekliyor. Birbirinden gizemli 6 farklı vakayı çözerken zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Bilindiği üzere Epic Games, her hafta farklı oyunları ücretsiz sunmasıyla oyuncuların gönlüne taht kurmuş durumda.

Related posts

Silent Hill 4 The Room oyunu PC sürümü GoG platformunda

Fatih Akgün

Construct 2 ile kolay yoldan oyun geliştirme

Vildan Çelik

Game of Thrones Kutu Oyunu’nun Dijital Versiyonu PC İçin Yayınlandı

Yorum Yap