Teknolojix Haber
OYUN

Ev Tadilat Oyunu HOUSE DESİGNER FİX & FLİP

Ev Tadilat Oyunu HOUSE DESİGNER FİX & FLİP

Karantina dolayısyla sürekli evdesiniz. Canımız elbette sıkılıyor. Hem evinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz hem de malzeme almak için dışarı çıkamıyorsunuz. Bu sorunu sanal alemde de olsa HOUSE DESİGNER FİX & FLİP  oyunu ile çözebiliriz. 

Ev Tasarımcısı Olarak Oynayın: Bugün Düzelt ve Çevir ile başla. Yarın tüm ev tasarımını değiştir. Eğlenceli bir simülatör oyunu. Ev dizaynı konusunda kendinizi deneyin.

İç mimar olarak kendinizi deneyin

İç tasarım hoşunuza gitti mi?

HOUSE DESİGNER FİX & FLİP de bir ev satın alabilir ve ev tasarımı ile deneyler yapabilir ve yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Ev mobilyaları, yataklar, sandalyeler, masalar, banyo ve mutfak mobilyaları, boyama ve diğer dekor eşyaları gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır.
Becerilerinizi geliştirin ve bir iç mimar olarak inanılmaz yeteneklerinizi keşfedin.

HOUSE DESİGNER FİX & FLİP de kendinizi bir Bahçe tasarımcısı olarak da bulabilirsiniz. Bahçenizdeki yerleştirilmiş dekor eşyalarının ve mobilyaların konforu ile bahçenizde ki uyumunu, güzelliğini keşfedin. Çim biçme makinesi ve tırmık kullanın. Çimlerinize özen gösterin. Bahçenize çiçek ekin ve egzotik bitkilerle ile bahçe yataklarını koyun. Bir pergola yerleştirin, içerisine rahat sandalyeler yerleştirin. Havuzun etrafına fayans döşeyin ve şezlongları yerleştirin. Her şey size bağlı. Tüm bahçeyi hayallerinize göre planlayın.
Arka bahçe tasarımı yaparsanız ve bahçenizi rahat, güzel ayrıca en önemlisi özgün ve benzersiz kılabilirsiniz.

Satın Al, Düzelt ve Çevir

Yıkılmış evler alın, tamir edin ve yeniden tasarlayın. Onlara ikinci bir şans verin ve onların içinde yaşayın. Evde bir servet kazanın.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın: Android

Oyunu indirmek için buraya tıklayın: IOS

SİZLERE BAŞKA BİR ÖNERİMİZ DAHA VAR TIKLAYIN VE GÖRÜN

Related posts

Ubisoft Oyunlarını %80 indirimle Alın

Fatih Akgün

Evde Keyifle Zaman Geçirtecek Muhteşem Oyunlar

Fatih Akgün

İşte The Last of Us 2 Dosya Boyutu!

Yorum Yap