Teknolojix Haber
UYGULAMA

Evde “Hisapp” ile hareketsiz kalmayın! #EvdeKal

Dünya şu anda Corona virüs  ile mücadele ediyor. Türkiye’ye geç gelen ama etkisi altına alan bu pandemi dolayısı ile kendimizi mümkün mertebe korumamız, evlerimizden çıkmamamız gerekiyor. Ancak, uzun süreli evde hareketsiz kalmamak da önemli. Evden spor uygulamaları şu dönemde kullanımını arttırmış olsa da Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından geliştirilmiş Türkiye’nin ilk ve tek devlet kurumu imzalı uygulama olma özelliği taşıyan HisApp  diğerlerinden ayrılıyor.

Devlet imzalı

3’ten 93’e her yaştan ve her kesimden vatandaşımızın spor yapması için hizmet vermeyi amaçlayan, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı  Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından geliştirilen  Hisapp uygulaması, devlet kurumu tarafından geliştirilmiş ücretsiz ilk ve tek uygulama özelliğine sahip. Uygulamayı kullanmak için illaki ekipmana ihtiyaç yok. Uygulama, ekipmansız da spor yapma imkanı sunan Türkiye’nin en büyük dijital spor salonu olma özelliği taşıyor.

Hisapp; yaşam tarzınıza uygun egzersizleri sizler için planlıyor, uygulatır ve gerektiğinde hatırlatıyor. Bulunduğunuz ortama göre(ev,iş gibi) seçtiğiniz egzersiz seçenekleri ile sporu her zaman ve her yerde yapabilirsiniz.

Corona virüs için evlerimize kapanmışken spordan uzak kalmayın. Evde hareketinizi arttırmak isterseniz bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz;

Android için HisApp

iOS için HisApp

Related posts

Google’dan Yeni Uygulama!

Son dakika: İşte Türkiye’nin otomobili! Yerli otomobilde dikkat çeken detay..

Meryem ACAR

Telekom Operatörleri, “İptal Üzücü Ama Alınması Gereken Bir Karardı” Dediler…

Meryem ACAR

Yorum Yap