Teknolojix Haber
OYUN

Evde Oynanabilecek Ücretsiz Oyunlar

Koronavirüsü salgını sonrası çoğu işyerlerinin geçici süre ile faaliyetlerini durdurması ve çalışanların olası salgına karşı kendilerini korumak için evlerinden ihtiyaç olmadıkça çıkmamaları, insanları evde bir şeyler yaparak zaman geçirmelerine sevk etti. Bizde sizlerin evde daha eğlenceli nasıl zaman geçirebileceğinizi düşündük ve evde oynayabileceğiniz mobil oyunları sizler için seçtik.

1 – Brawl Stars

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından tarafından sizlere sunulan bu oyun, 3 dakikalık çok oyunculu aksiyon oyunudur. Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçı ile oyun bitirdikçe yeni savaşçılar kazanın ve mevcut savaşçılarınızı güçlendirin. Bir gruba katılıp veyahut grup kurarak bu oyunu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Oyun Modları: Elmas Kapmaca (3’e 3) – Hesaplaşma (Solo/Duo) – Ödül Avı (3’e 3) – Savaş Topu (3’e 3).

2 – Kafa Topu 2

Bayanlarında en az erkekler kadar eğlenerek oynayacağı futbol oyunu. Ama bu oyun bildiğiniz futboldan çok farklı. Zaten oyunu sürükleyici kılan özelliği de bu. Bu 1’e 1 tarzda oynanan bir oyun. Amaç oyun süresi boyunca rakibinizden gol yememek ve gol atmak. Tabi bu kadar basit değil. Oyun içindeki özel güçler ile karakterinize süper güç uygulayabilir veya rakibinizi etkisiz kılabilirsiniz.

3 – Asphalt 9: Legends

Aspfhalt serisinin sonuncusu olan Asphalt 9: Legends diğer oyunlardan farklı kılan hiçbir oyunda bulamayacağınız Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze olması. Hızlı sürüş becerileri, dirftler, gerçek oyuncular ile arcade yarışları ile sürükleyici bir oyun .

 

 

Related posts

Japonya’da oyunculara özel oyun yatağı üretildi.

Fatih Akgün

Samurai Shodown’ın PC Versiyonu…

Fatih Akgün

Resident Evil 3 Remake demo tarihi belli oldu

Fatih Akgün

Yorum Yap