Teknolojix Haber
OYUN

Far Cry 2 Remaster Mod İndirmeye Açıldı

Mod yapımcısı dannyhl, Far Cry 2 ve Far Cry 2: New Dunia için bir Remaster Mod yayınladı. Bu mod oyunun grafiklerini geliştiriyor, hatalarını gideriyor ve hem ses hem de oynanış iyileştirmeleri içeriyor.

Piyasaya çıkışından bu yana yıllar geçmesine rağmen hâlâ büyük bir oyuncu kitlesi bulunan oyunlardan biri olan Far Cry 2’nin yenilenmesini isteyen pek çok oyuncu bulunuyor. Oyuncuların bu talebine cevap ise oyun için mod hazırlayan dannyhl’den geliyor.

Yeni mod paketi ile birlikte oyunda pek çok anlamda iyileştirmeler göze çarpıyor. Bunlar arasında yeni kaplamalar, gerçekçi ışık, geliştirilmiş su yüzeyler ve FX efektleri yer alıyor. Ayrıca oynanış ve ses için de dikkat çekici ilerlemeler bulunuyor.

Mod ile yapılabildiği kadar iyileştirme

Öncelikle bu modu indirecek olanların en nihayetinde bir mod indirdiklerini unutmaması gerekiyor. Her ne kadar oyunu en üst seviyeye çıkarmak isteyen paket Ultra grafik seçeneklerini de desteklese de, yüksek poligonlu karakterler ya da ışın izleme teknolojisi gibi grafik teknolojileri beklememek gerekiyor.

Oyundaki görsel, işitsel ve oynanış iyileştirmelerine ek olarak bazı geliştirmeler de bulunuyor. Bunlar arasında yeni animasyonlar, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve geliştirilmiş görüş alanı yer alıyor. Ayrıca paketin içinde yeni bir gerçek dünya haritası, “Emergency Healing” modu ve “Holster” modu yer alıyor

Related posts

SpriteKit Hakkında Bilinmesi Gerekenler !

Fatih Akgün

O OYUNU PC’NİZ ÇALIŞTIRIR MI?

Fatih Akgün

Valorant Sonunda Çıktı! Nasıl İndirilir?

Fatih Akgün

Yorum Yap