Teknolojix Haber
SEKTÖREL

Fast Food firmalarından sağlık çalışanlarına Destek!

Büyük fast food firmalarından olan Burger King, Instagram üzerinde yaptığı paylaşımla sağlık çalışanlarına desteklerini belirtti ve McDonalds’ı etiketledi. McDonalds da aynı şekilde desteklerini belirtirken, KFC’yi etiketledi ve bu şekilde bir destek kampanyası oluştu.

Ülkemizin bu zorlu günlerinde en büyük desteği hak edenler değerli sağlık çalışanlarımız. Bizler kendi sağlığımız ve diğer insanların sağlığı için evde kalırken sağlık çalışanlarımız, gece gündüz demeden bizler için çabalıyor. En büyük fast food zincirlerinden olan Burger King de bu çalışanlarımıza destek olmak amacıyla Instagram üzerinden bir kampanya başlattı.

Burger King, “Bizim için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler! Yorgunluğunuzu bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz‘” yazısıyla başlattığı kampanyada büyük rakiplerinden olan McDonalds’ı etiketleyerek “Biliyoruz ki siz de destek oluyorsunuz, gelin bu hareketi birlikte büyütelim! mesajını ekledi. McDonalds, bu paylaşımdan hemen sonra kampanyaya katılarak desteklerini belirtti ve KFC’yi etiketledi. Yalnız olmadığımıza sevindik Burger King! Kahraman sağlık çalışanlarımıza yaptığımız yemek yardımlarının sizinle birlikte çoğaldığını görmek güzel. diyerek Burger King’in destek çağrısına yanıt veren zincir şirket, topu KFC’ye attı.

KFC, McDonalds’ın meydan okumasına kayıtsız kalmayarak sağlık çalışanlarımızın gece gündüz çalışmasının altını çizen bir mesaj ile onlara teşekkür etti. Ardından Domino’s’u etiketleyerek onları da destek olmaya davet etti.

Domino’s da KFC gibi sağlık çalışanlarımıza teşekkür ettikten sonra Little Caesars’ın da kampanyaya katılması için paylaşımına Little Caesars’ı etiketledi.

Little Caesars, teslimatlarını Sıfır Temas şeklinde gerçekleştirdiklerini vurgulayarak Kahve Dünyası’nı da kampanyaya destek olmaya davet etti. Ve böylelikle büyük bir kampanyaya dönüştü.

Related posts

Dünyanın en zengin CEO’larının çalışma alışkanlıkları

Fatih Akgün

Yerli özgün tabancamız “Mete” nin üretimi 200 bini geçti.

Fatih Akgün

Apple’ın Çin’deki Akıllı Telefon Satışları Beklenmedik Bir Şekilde Arttı

Fatih Akgün

Yorum Yap