Teknolojix Haber
OYUN

Fast & Furious Crossroads

HIZLI VE ÖFKELİ DÖNÜM NOKTASI MAYIS AYINDA GELİYOR

Serinin dokuzuncu filmi ile aynı anda satışa çıkacak olan Fast & Furious Crossroads oyunu aksiyon dolu araba mücadeleleri ile aynı heyecanı yaşatmayı amaçlıyor.

Sinema dünyasının en uzun soluklu serilerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli yakın zamanda oyun dünyasına da adım atmaya hazırlanıyor. Fast & Furious Crossroads oyunu için ilk fragman da yayınlandı.

Fast & Furious Crossroads neler sunacak?

Hızlı ve Öfkeli serisi spin-off yapımını bir kenara bırakırsan gelecek yıl dokuzuncu film ile vizyonda yerini alacak. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson gibi oyuncuları tekrar bir araya getirecek olan film Mayıs ayında viyona girecek. Fast & Furious Crossroads oyunuysa Mayıs ayında oyuncular ile buluşacak.

Bandai Namco ve Project Cars geliştiricisi Slightly Mad Studios oyun için beraber çalıştı. PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak olan Fast & Furious Crossroads oyunu takım şeklinde bir araç mücadelesi olarak geçecek.

Oyunda pek çok farklı mekân yer almakta ve serideki gibi pek çok tehlikeli hareket de yapmanız gerekiyor. Örneğin bir arabadan trene atlamak bunlardan biri. Ayrıca pek çok farklı eşya da kullanımınıza sunulacak.

Oyunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson animasyon karakterlerini seslendirecekler. Ayrıca Sonequa Martin-Green ve Asia Kate Dillon da sesi ile oyuna katılmakta. Tek kişilik hikaye modunun yanı sıra çok oyunculu bir mod da var. Gelecek yıl oyun ile ilgili daha fazla detay paylaşılacak gibi.

 

Related posts

Minecraft’ın Yeni Harry Potter Modu…

Fatih Akgün

İşte Son 1 Ayda En Çok Tweet’lenen 10 Oyun!

Call of Duty’den 1 Milyon Dolar Ödüllü Mobile Turnuva

Fatih Akgün

Yorum Yap