Teknolojix Haber
YAŞAM

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Oyuncularının da Koronavirüsü Olduğu Açıklandı

Fenerbahçe, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda Erkek Basketbol Takımı oyuncularında ve teknik ekibinde koronavirüs belirtileri görüldüğünü açıkladı. Fenerbahçe Beko, son dönemde 3 farklı maça çıkmıştı.

Tüm Avrupayı ve ülkemizi etkisi altına alan coronavirüsü şimdiyse ülkemizin önemli spor kulüplerinden Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımında görüldü.

Fenerbahçe Beko Oyuncularında ve idari ekipte koronavirüs belirtileri görüldü:

Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Erkek Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Corona virüs (COVID-19) belirtilerine rastlanmıştır.

Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir.

Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulmuştur.”

 Son zamanlarda üç farklı maça çıkmıştı:

Sarı lacivertli ekip, 6 Mart tarihinde THY Euroleague maçı için deplasmanda Khimki Moskova ile karşılaşmıştı. Bu maçın ardından ligde de iki maça çıkan takım, 8 Mart’ta Beşiktaş ve 15 Mart’ta Tofaş ile karşılaşmıştı.

Fenerbahçe’ye rakiplerinden destek geldi:

Rakiplerinden de destek mesajları gecikmedi. Bu noktada Galatasaray, Trabzonspor ve Beşiktaş, ezeli rakiplerine destek mesajı paylaştı.

Galatasaray’ın paylaşımı: “Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Trabzonspor’un paylaşımı: “Sevgili Fenerbahçe Ailesi, oyuncularınızın ve idari kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

Beşiktaş’ın paylaşımı: “Basketbol takımınızdaki bazı oyuncularınız ve idari kadronuzda COVID–19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağınıza yürekten inanıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Related posts

2020 Bilim ve Teknolojide Nasıl Geçti Beraber Bakalım

Fatih Akgün

Esaret BİTTİ ! Beyaz balina doğal yaşam alanına adapte olabildi mi?

Büşra Seyhan

Prof. Dr. Mehmet Öz Yanıtladı: Gıda Paketlerinden Virüs Bulaşır Mı?

Yasemin ACAR

Yorum Yap