Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Fırsatların pazar yerinden işletmelerin pazar yerine: FırsatbuFırsat

Yolları Silikon Vadisi’nde kesişen Reyhan ve Oğuz Arslan’ın 2010 yılında kurduğu Fırsat Bu Fırsat, lokal işletmelerin hizmetlerini online olarak milyonlarca kişiye sunmasına fırsat tanıyan online bir pazaryeri. SPA’dan yemeğe, konserden tiyatroya, akvaryumdan tema parklara kadar binlerce hizmet bulunan girişim, üyelerine istedikleri hizmete indirimli fiyatlarla sahip olma şansı tanıyor.

Günlük indirimler sunan, çok fazla hizmet ve ürünlere onlarca kampanya sunan bir platform olan FırsatbuFırsat sayesinde şehrinizde olan tüm indirimlerden haberdar olup, hizmetleri en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Başlangıçta işletmelerle çalışmak yerine fırsatları yayınlayan şirketlerle çalışmaya ve bu şirketlerin satışa sunduğu hizmetleri tek bir yerden yayınlayarak bu sitelere yönlendirme yapmaya ve bu yönlendirme üzerinden gelen satışlardan para kazanmaya başlayan platform sonrasında işletmelerle birebir çalışmaya devam ederek işletmelerin pazar yeri haline gelmiştir.

Firsatbufirsat.com sitesi üyeleri hem nerede ne var bunu tek bir yerden takip edebiliyor hem istedikleri hizmete indirimli fiyatlarla sahip oluyor. Çalıştıkları işletmeler de hem marka ve hizmetlerini milyonlarca üyelere tanıtıyor hem risksiz bir şekilde satış yapıyorlar.

Daha fazla detay ve tüm fırsatlar için ? FırsatbuFırsat

Related posts

Personel yönetimi ‘Kolay IK’ ile artık çok kolay!

Fatih Akgün

Tek Tuşla, İstediğin Su : BİSU

Fatih Akgün

Yetenekli Freelancer Topluluğu ‘Bionluk’u Beraber Tanıyalım

Fatih Akgün

Yorum Yap