Teknolojix Haber
OYUN

Football Manager 2020 Bir Süre Daha Ücretsiz Olacak!

Futbolu seven ve teknik direktörlük ruhunu sonuna kadar yaşamak isteyenlerin oyunu olan Football Manager’dan sevindiren haber geldi. Oyunun yapımcısı SEGA, Football Manager 2020’nin bir süre daha ücretsiz olacağını açıkladı. Peki oyun ne zamana kadar ücretsiz olacak?

18 Mart tarihinde 25 Mart’a kadar ücretsiz olarak oynanacağı açıklanan Football Manager 2020, oyuna olan yoğun talep sebebiyle 1 Nisan tarihinde saat 18:00’a kadar PC platformu için Steam’de ücretsiz olacak.

Ancak 1 Nisan tarihinden sonra tekrardan oynamak isterseniz oyunu satın almanız gerekecek. Oyunun Steam platformunda şu anki fiyatı 199 TL.

22 Mart tarihinde Steam oyun platformunda en çok oynanan oyunlar listesinde üçüncü sırada yer alan Football Manager 2020, aynı tarihte oyuna giriş yapan 182.096 kişiyle kendi rekorunu kırdı. Bunun COVID-19 virüsü sebebiyle kendini karantinaya alan kullanıcılar sayesinde olması kuvvetle muhtemel.

Football Manager 2020 nasıl ücretsiz oynanabilir?

Football Manager 2020’yi ücretsiz oynamak için buraya tıklayarak Steam‘i yüklemeniz ve hesabınızı oluşturduktan sonra, oyunu kütüphanenize indirmeniz gerekmekte. Oyun şimdilik bir hafta ücretsiz olacak ve ücretsiz sürüm 1 Nisan gününe kadar geçerliliğini sürdürecek. Ücretsiz sürüm sona erdiğinde oynamaya devam etmek için Football Manager 2020’yi satın almanız gerekecek.

Oyuna fazlasıyla rağbet olduğunu ve COVID-19’un bizleri karantinada tutma süresinin uzayabileceğini düşünürsek,oyunun yapımcısı SEGA tarafından tekrardan ücretsiz oynama açıklaması gelmesinide bekleyebiliriz.

Related posts

GTA IV, ‘Complete Edition’ Oyunu ile Steam Mağazasında

Fatih Akgün

PUBG Mobile, 16 Nisan’da Kış Temalı Yeni Bir Oyun Modu Ekleyecek

Fatih Akgün

PlayStation 5 İçin Çıkacak Silent Hill Oyunuyla İlgili Yeni Söylenti!

Fatih Akgün

Yorum Yap