Teknolojix Haber
OYUN

For Honor Prince Of Persia Etkinliği

For Honor oyunu ilk çıktığı dönemde dövüş mekaniği ile dikkat çekmişti. Oyun online yapılı bir oyun olarak planlanmış. Daha sonra ise bir hikaye modu eklendi. Anlatılan hikaye modu beklenen etkiyi sunmadı. Ardından da oyun hızlı bir şekilde oyuncu kaybetmeye başladı. Ubisoft oyuna olan desteğine devam etmeyi sürdürdü. Oyuna yeni temalar ekledi ve daha fazla oyuncunun geri dönmesi sağlandı. For Honor Prince Of Persia Etkinliği Oyuna Rabbids ve Assassin’s Creed gibi crossover’lar yapıldı. Bu yapılan crossover’lar çok beğenildi. Şimdi ise For Honor Prince of Persia crossover’ı ile karşımızda olacak.

For Honor and Prince of Persia etkinliği 19 Mart tarihinde başlayıp 2 Nisan tarihine kadar da bu etkinlik devam edecek. Etkinliğe verilen isim ise Blades of Persia. Bu etkinlik içerisinde bir de kısa süreliğine Ruler of Time modu eklenecek. Bu modlarla birlikte oyunda bolca yeni kozmetikte bulunacak.

Zaman Kontrolörü Modu

Harbor Dominion haritası değişilkliğe gidilecek. Bu harita Prince of Persia temasına değiştirilecek. Oyunda da “Dark Prince” ve ordusuna karşı savaş vereceğiz. Bu mod ile birlikte bir çok ödül oyuncuları bekleyecek. Aynı zamanda menü, görseller ve müzikte Prince of Persia tarzına uygun hale getirilecek.

Ratash ve Sandwraith kostümleri 20.000 Steel’a satışa sunulurken The Prince’s Execution skin’i 10.000 Steel’a satın alınabilecek. Oyun alanında 26 yeni silahın bulunabileceğini paylaşan Ubisoft, bedava kostümler ve kozmetiklerle de oyuncularını sevindirecek.

  • For Honor Yeni Kahramanın kökeni: Jormungandr Olacak

19 Mart tarihinde başlayacak olan etkinlik 2 Nisan tarihine kadar devam edecek. Bu süreç içerisinde yapılan en iyi For Honor crossover’larından birisi olma ihtimali var. Bu yapılan crossover’ın bir diğer adıysa Ubisoft Prince of Persia.

Related posts

PUBG’nin Yeni Modunu Oyuncular Şekillendirecek…

Meryem ACAR

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Fatih Akgün

Assassin’s Creed ‘Ragnarok’ Sızıntısı Kanamayı Belli Ediyor

Fatih Akgün

Yorum Yap