Teknolojix Haber
OYUN

Fortnite Haritasındaki Yat, Yakında Deadpool Temasıyla Güncellenebilir!

Deadpool’un popüler battle royale oyunu Fortnite’taki etkileri devam ediyor. Oyunun haritasındaki yat, yakında tamamıyla Deadpool temasıyla güncellenebilir.

Epic Games, Fortnite 2. Sezon 2. Bölümde haritadaki yatta değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre Deadpool, yatı işgal edecek. Deadpool temalı yatın yakında battle royale oyununa eklenmesi bekleniyor.

Fortnite’ın 12.30 güncellemesinin yayınlanmasının ardından, veri madencileri oyunun dosyalarını inceledi ve sonraki güncellemelerde gelebilecek içeriklere dair ipuçları aradı. Görünüşe göre battle royale oyunu için çift tabanca, temalı bir ikmal balonu ve Deadpool yatı gibi içerikler yolda.

Yatın görseli çok kaliteli olmasa da dış tasarıma dair bazı ipuçları sunuyor. Fortnite’ın yeni yatı elbette Deadpool renklerinde olacak. Güvertedeki yer alan helikopter pistinin yerini Deadpool logosu alacak. Ayrıca geminin üst kısmında da bir Deadpool balonu var.

Fortnite sızıntılarıyla tanınan Makks, Deadpool yatının dıştan ve içten görüntülerini içeren bir video paylaştı. Görüntülerde yatın adeta Deadpool’un evi gibi tasarlandığı görülüyor. Ortada devasa bir Deadpool heykeli ve duvarlarda kahramanın resimleri yer alıyor. Yatın ön kısmı ise Deadpool’un odası olarak tasarlanmış.

Related posts

Hyper Casual oyun girişimcileri İzmir DEÜ’de buluştu

Fatih Akgün

İşte PlayStation Ödülleri 2019’un Kazananları

Yasemin ACAR

89 TL’lik Oyun Bedava…

Fatih Akgün

Yorum Yap