Teknolojix Haber
OYUN

Fortnite’ın Yeni Sezonunda ‘Sel’ Teması Olacağı Neredeyse Kesin!

Fortnite, önümüzdeki günlerde 2. Bölüm: 2. Sezon’u tamamlayarak 3. Sezon’a geçecek. Yeni sezonun teması hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor ama şu anda sel temasına kesin gözüyle bakılıyor. Oyunun logosunun değişmesi oyunu iddialı kıldı.
Bir süredir oyun sektörünü domine etmeyi başaran Fortnite, yeni sezonuna hazırlanıyor. 2. Bölüm: 2. Sezon’un yakında son bulacağı oyunda, her sezon olduğu gibi yeni değişikliklere gidilecek. Fortnite, henüz bu değişimleri resmi olarak açıklamamış olsa da ortada birçok söylenti bulunuyor. Oyun hakkında daha önce sızdırdıklarıyla bilinen bir hesap, bugün paylaştığı güçlü bir iddiayla oyuncuları heyecanlandırdı.

Bilindiği üzere Fortnite’ın geliştiricileri, güncellemelerde küçük oyunlara başvurmayı seviyor. Yeni güncelleme hakkında küçük ipuçlarını haritaya yerleştirmeyi ihmal etmeyen geliştiriciler, en son helikopter pistleriyle Choppas’ın gelişine işaret etmişlerdi. Şimdi de oyunda ortaya çıkan gizemli su birikintilerinin, sular altında kalmış yeni haritayı temsil ettiği yönünde bir iddia ortaya çıktı.

Related posts

PlayStation 5 ve Xbox Series X’in Çıkış Tarihi, Corona Virüsü Nedeniyle Ertelenebilir

Fatih Akgün

Steam’de İlk 3’e Giren Oyun “Terraria”

Fatih Akgün

Fallen Order Star Wars Jedi ile Satış Rekorları Kırdı…

Meryem ACAR

1 Yorum

Ali bilal 2 Haziran 2020 at 3:26 pm

Helal moruq soyadının hakkını veriyosun

Cevaplayın

Yorum Yap