Teknolojix Haber
YAZILIM

Fotoğraflarınızdan İstenmeyen Alanları Ücretsiz Kolayca Silebileceğiniz Web Sitesi: CleanUp.pictures

 

Uygulama, görüntüdeki istenmeyen alanların yapay zeka sayesinde görüntünün bütünüyle uyumlu bir şekilde otomatik doldurulmasıyla çalışıyor.

   Cleanup.pictures, fotoğraflardan herhangi bir nesneyi, kişiyi, metni veya kusuru kolayca ve hızlı bir şekilde kaldırabileceğiniz ücretsiz bir web uygulamasıdır.

Bazen gerçekten hoşunuza giden bir fotoğrafta sevmediğiniz küçük şeyler canınızı sıkabilir: Yüzünüzde sivilce, arkanızda bir yabancı, kıyafetlerinizde bir leke, sokak direkleri, tabelalar ya da etrafta dolaşan çöpler… Bu liste uzayıp gidiyor. Ancak Cleanup.pictures adlı web uygulaması ile fotoğraflarınızdan istenmeyen nesneleri ücretsiz ve çok kolay bir şekilde sadece internet üzerinden temizleyebilirsiniz.

  Cleanup.pictures, fotoğraf stüdyosu olmadan profesyonel ürün görselleri oluşturmayı amaçlayan bir uygulama olan Clipdrop‘un mühendislik ekibi tarafından oluşturuldu. Fotoğrafın istenmeyen alanlarından kolayca kurtulabileceğiniz uygulama için Samsung‘un yapay zekâ teknolojilerinden biri olan LaMA kullanıldı

https://cleanup.pictures/

 

 

 

 

 

 


Related posts

Bilgisayar ve Oyunlar Sorun Ne?

Fatih Akgün

İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Ürettikleri Model Uyduyu Uzaya Gönderdi!

Fatih Akgün

Microsoft, COVID-19’u Kullanan Excel Dosyalarına Karşı İkazda Bulundu.

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım