Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Galaxy Buds’dan Yeni Tasarım Kulaklıklar Gelebilir!

Galaxy Buds, Fasulye Benzeri Tasarımla Gelebilir

Yeni bir iddiaya göre Samsung, daha önce pek görmediğimiz bir tasarıma sahip kablosuz kulaklıklar üzerinde çalışıyor!

 

Samsung‘un şu an piyasada olan kulaklıkları, çoğu kulak içi kulaklıkta olduğu gibi kulağınızın dışına doğru çıkan bir tasarıma sahip halde. Ancak cihazın gelecekteki sürümlerinde bu değişebilir.

 

Yeni bir dedikodu ve beraberindeki üç boyutlu görüntüler, Samsung’un Galaxy Buds‘un tasarımında önemli değişiklikler yapabileceğini söylüyor. WinFuture’ın paylaştığı görüntülere göre yeni Galaxy Budsfasulye tanelerine benzer bir şekle sahip olacak. Firmanın açıkça “fasulye” kod adını kullandığı kulaklıklar, iddiaya göre 2,8cm uzunluğunda. Kulaklığın üst kısmının kulağın üst bölümüne yaslandığı, bu sırada kulaklık kısmının kulak kanalına doğru girdiği belirtilmekte. Bu tasarımın, cihazın kulağın dışına taşmasını azaltacağı iddia ediliyor.

Yeni dedikodulara göre kulaklıkların içerisinde orta ve alt frekanslar için iki ayrı hoparlör, bunlara ek olarak ses kalitesini artırmaya yönelik subwoofer‘a benzer bir dış kanal bulunuyor. Silikon parçaların bulunmaması, gürültü iptalinin olmadığının bir işareti olabilir.

 

Henüz geliştirme aşamasında (tam olarak Mühendislik Doğrulama Testi – EVT1 aşamasında) olan kulaklıklar için önümüzdeki dönemde çok şey değişebilir.

Related posts

Xiaomi Mi Band 4C 120 TL fiyatı ile satışa çıkıyor!

Fatih Akgün

Apple Ring’in Ne İşe Yarayacağı Ortaya Çıktı!!

Fatih Akgün

Şubat ayında arama motorlarında en çok bunlar arandı…

Meryem ACAR

Yorum Yap