Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ ÜRÜN İNCELEME

Galaxy Buds+’ın iki cihazla kullanımı kolaylaşıyor gibi görünüyor

Samsung‘un mevcut kulaklığı olan Galaxy Buds+ modeli şu ana kadar özellikleri ile iyi bir sonuç vermiş durumda.  Hatta bunu daha da ileriye taşıyan  Galaxy Buds+  birden fazla renk seçeneği de sunmuş durumda. Ancak cihazın iki farklı cihazlardan bağlantı konusunda bazı kafa karışıklıkları mevcuttu.

Cihaz, Samsung tarafından tanıtıldığında “çoklu cihaz bağlantı özelliği” var denilerek tanıtılmış. Ancak daha sonra bu özelliğin sadece SmartThings adlı yardımcı uygulamayı çalıştıran Samsung markalı telefonlarla sınırlı olduğu ortaya çıkması ile hayal kırıklığına yol açmıştı. Ancak Samsung bu konuda kendini geliştirmişe benziyor.

Xda-developers ‘ a göre Samsung Galaxy Buds+’ın 1.3.20061151 versiyonu hali hazırda kullanılmaya başlandı ve Galaxy Buds + için yeni yazılımı güncellemesi kodlarına göre  kullanıcılar iki cihaz ses çıkışını sadece birkaç tıklatmayla değiştirebiliyor.

Ancak nadiren görülen bazı durumlarda bu durumun bilinmeyen cihazların kulaklıklara bağlanmasına ve onları kontrol etmesine neden olabilir.  Neyse ki, bu özelliği kapatmayı sağlayan bir seçenek de var.

Sonuç olarak, eğer iki cihazınız varsa, birinin bluetooth bağlantısını koparıp diğerine bağlanmak yerine sadece diğer cihazınıza bağlanmayı seçtiğinizde cihazınızla rahatlıkla bağlanabileceksiniz.

Related posts

Philips Taph805 Kulak üstü Bluetooth5.0 kulaklık

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Harley-Davidson’ın İkinci Elektrikli Modeli 2022’de Geliyor

Fatih Akgün

Bütçe dostu Samsung Galaxy A11

Fatih Akgün

Yorum Yap