Teknolojix Haber
MOBİL

Galaxy Note 20 FE geliyor! (Galaxy S20 serisinden daha ucuz olacak)

Pahalı Galaxy S20 serisinin piyasaya sürülmesinden yalnızca aylar sonra SamsungGalaxy S20 FE‘yi piyasaya sürdü. Amiral gemisi özelliklerine rağmen, telefonun fiyatı 699 dolar (5900 TL). Sektördeki kişiler, telefonun Galaxy S20‘ye olan yetersiz talep sebebiyle piyasaya sürüldüğüne inanıyor. Yakın zamanda Galaxy Note 20‘nin taleplerinin de o kadar iyi gitmediği bildirilmişti ve bu da Galaxy Note 20 FE‘nin resmi Galaxy S20 FE açılış sayfasındaki görünümüyle aynı zamana denk geldi.

Note 20 FESamsung’un Brezilya web sitesinde (Androidu aracılığıyla) birkaç kez bahsedildi ve SamMobile‘ın da belirttiği gibi, isim aynı zamanda kaynak kodunda birçok kez ortaya çıkıyor.

Samsung, yeni telefonu Galaxy Note 20 FE üzerinde çalışıyor

Web sitesi yalnızca 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacağı ve Gece Modu‘nu içereceği gibi telefonla ilgili birkaç ayrıntıdan bahsediyor. Bunlar, muhtemelen telefon hala geliştirilme aşamasında olduğundan, elimizde olan sınırlı bilgiler.

Galaxy Note 20 serisi piyasaya sürüleli çok olmadığından, Note 20 FE‘nin yakın zamanda raflara çıkmasını beklemiyoruz. Samsung daha önce her yıl yeni Galaxy FE akıllı telefonlarını piyasaya sürmeyi taahhüt etmişti, bu nedenle Note 20 FE‘nin web sitesinde görünmesi o kadar da şaşırtıcı değil.

Standart Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra arasında göze çarpan farklılıklar olduğunu düşündüğümüzde, Note 20 FE‘nin önümüze ne getireceğini merak ediyoruz.

Related posts

GEÇEN YILIN EN GÜVENSİZ YAZILIM PLATFORMU ANDROİD

Fatih Akgün

Xiaomi Redmi K30 Pro Satışları Patladı..

Fatih Akgün

Samsung’dan 10.yıla özel Galaxy paketi

Fatih Akgün

Yorum Yap