Teknolojix Haber
MOBİL YAZILIM

Galaxy S20 Ultra ya ilk güncelleme yapıldı

Samsung, Galaxy S20 ailesini kısa süre önce bize tanıttı.Tanıtımın ardından telefonlar ülkemizde de ön siparişe açıldı. 6 Mart’ta satışa çıkacak ailenin en büyük üyesi, ilk güncellemesini geldi. Galaxy S20 Ultra güncelleme alarak kamera kalitesini iyileştirdi. Nedir Galaxy S20 Ultra güncellemesi ile gelenler?

Galaxy S20 Ultra güncelleme geldi

Galaxy S20 ailesinin en büyük ve en pahalı üyesi, Güney Kore’de ilk güncellemesini geldi. Güncelleme kısa süre içinde diğer ülkelere de sunulacak. Galaxy S20 Ultra güncelleme detaylarına incelediğimizde bazı kamera iyileştirmelerinin yapıldığını söylüyoruz. Ayrıca, otomatik flaş işlevselliği de güncelleme ile birlikte artırılmış durumda. Galaxy S20 Ultra’nın 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olduğunu belirtelim.

Galaxy S20 Ultra güncellemesi kaç MB?

418 MB büyüklüğündeki G988NKSU1ATBR güncelleme sürümü ile birlikte Mart 2020 güvenlik güncellemesi de sunuluyor.

Söylediğimiz gibi Samsung, 6 Mart günü S20 ailesini ülkemizde resmen satışa sunulacak. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde ilerleyen günlerde satışa çıkacak olan telefonu satın alanlar, kutudan çıkarır çıkarmaz yazılım güncellemesi ile karşılacak.

Related posts

TÜRK BİLİM İNSANINDAN SU ALTI GÖRÜNTÜLEMEDE RENK BOZULMASINDA ÇIĞIR AÇAN BULUŞ

Fatih Akgün

Samsung Galaxy S20 Ultra için yeni şikayetler! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

5G göremeden 6G için Çin’den açıklama geldi

Fatih Akgün

Yorum Yap