Teknolojix Haber
MOBİL

Galaxy S21 tamamen farklı bir tasarımla geliyor!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S ailesinin son üyesi Galaxy S20’leri bu yılın başında tanıtmıştı. Yüksek fiyat etiketleri nedeniyle Galaxy S20 serisiyle beklenen satış rakamlarına ulaşamayan Koreli firma, yeni nesil amiral gemileri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

En iyi ekran-boy oranına sahip olacak

Bir habere göre şirket, yeni telefonları bu yılın ocak ayında piyasaya sürerek piyasaya hızlı bir giriş yapabilir.

Paylaşılan yeni bilgilere göre Samsung’un, Galaxy S21’in sınıfının en iyi ekran-boy oranına sahip olması için tasarım çalışmalarında bulunduğu paylaşıldı.

Galaxy S21 tamamen farklı bir tasarımla geliyor!

Önümüzdeki yılın Şubat ayında tanıtılması planlanan Samsung Galaxy S21’in tasarımı hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Paylaşılan sızıntılara göre Galaxy S21 sınıfının en iyi ekran-boy oranına sahip olacak. Samsung, ön kamera için delikli Infinity-O tasarımı sayesinde üst çerçeveyi küçültmekle harikalar yarattıktan sonra, alt kısım için de olabildiğince küçültme çalışmalarında bulunması bekleniyor. Hatta alt çerçeveyle ekran arasını 3mm’ye kadar düşürecekleri tahmin ediliyor. Aktarılan bu sızıntılar doğrultusunda LetsGoDigital çalışanları cihazın nasıl görüneceğine dair çizimler yaptı.

Yapılan sızıntılara göre Samsung Galaxy S21’in alt çerçevesinin bu şekilde görüneceği tahmin ediliyor. Tabi ki hatırlatma da fayda var, çoğu zaman yapılan sızıntılar bizi yanıltmayıp doğru çıksa da, sızıntıların doğruluğu her zaman kesin olmuyor. Yani 2021 yılında Galaxy S21 bu tasarımdan çok daha farklı bir tasarımla da karşımıza çıkabilir. Ama şimdilik paylaşılan bilgiler doğrultusunda tam olarak böyle olmasa da buna çok benzer olacağını söyleyebiliriz.

Related posts

Android 11 güncellemesi alacak Telefonlar

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Huawei Mate 30 Pro Türkiye Fiyatı Ve Satış Tarihi Belli Oldu

Yasemin ACAR

Apple, iOS 13.4’ü Yüklemeleri İçin 30 Neden Sıraladı!

Fatih Akgün

Yorum Yap