Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ SEKTÖREL Tanıtım TEKNOLOJİ (Genel)

Gelişmiş Teknoloji Diş Fırçasında Buluşuyor Oral-B Genius

Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Anthracite Grey Elektrikli Diş Fırçası

Yapay Zekadan Gelen Etki

İçinde bulunan hareket sensörleri yapay zekayla desteklenmiştir. Bu sayede doğru yerlere doğru şiddette baskı uygulayarak nitelikli bir fırçalama deneyimi ortaya koyar. Dişleri nazikçe temizlediği için diş minesine zarar vermez.

Koruyucu Etki

Diş fırçalama işlemi hassasiyetle yapılması gereken bir işlemdir. Sıklıkla yapılan hatalardan biri dişleri olması gerekenden çok daha sert fırçalamaktır. Böylelikle dişlerin daha temiz olacağına dair inanç büyük bir yanlıştan ibarettir.

Özel Fırçalar

Özel malzemeler kullanılarak üretilen fırçalar optimum bir sertliğe sahiptir. Bu sertlik dişleri temizlemeye yeter ve ağzın tahriş olmasını önler. Ağız bölgesinde yıpranmalara neden olan fırçalama işlemi çeşitli yaralara ve enfeksiyonlara neden olabilir.

Uzun Süreli Kullanım Deneyimi

Şarjını her on beş günde bir doldurmanız gayet yeterlidir. Bu sayede günlerce sorunsuz bir biçimde kullanılabilecek durumdadır. Uzun süreli şarja ek olarak öne çıkan diğer bir özelliğiyse size özel bir fırçalama deneyimi oluşturmasıdır.

Şahsi Kullanım

İçindeki yapay zekayla birlikte ihtiyaçlarınızı algılar ve o ihtiyaçlar çerçevesinde bir fırçalama programı oluşturur. Kendiniz için en iyi olan programla birlikte dişlerinize gereken özeni gösterebilirsiniz.

Hekimlerin Tavsiyesi

Dünya çapında nam salmış hekimler tarafından tavsiye edildiği için neredeyse profesyonel bir bakım sunacak kadar güçlüdür. İçindeki farklı modlar sayesinde dilediğiniz ağız bakımına kavuşabilirsiniz. Hassas dişler için oluşturulmuş programlara ek olarak dil temizleme özelliği ile genel bir ağız bakımı yapmak da mümkündür.

İşte mükemmel teknoloji ürünleri

oral-B yeni teknoloji_1

 

Ağız Sağlığı İçin Elzem

Sağlıklı bir ağız sizi uzun vadede pek çok diş ve diş eti hastalığından korur. Gün içerisindeki tüketilen besinler zamanla ağızda asit oluşturduğu için bu asit dişlere zarar verir. Bir müddet sonra diş çürüğü, ağrı ve diş eti hastalıkları olarak kendini belli eden bu durumlardan korunmak için dişleri günde iki defa fırçalamak gerekir.

Etkili Temizlik

Özel geliştirilmiş diş eti koruma programı sayesinde dişlerinizi tümüyle temizler. Bu sayede diş etlerine sıçraması muhtemel olan bakterileri kökünden yok eder. Yumuşak fırçaları sayesinde ağzı ve diş etlerini tahriş etmez.

İlk Günden Etkili

Dişler üzerinde yer alan lekeler dişlerin rengini birkaç ton değiştirir. Etkili temizleme kabiliyeti sayesinde Oral-B Genius Pro dişleri ilk kullanımda daha beyaz hale getirir. Leke, plak ve tartarları kolayca temizlediği için farkı görmek oldukça olasıdır.

 

Süre Sorunu Yok

On beş günde bir şarj edildiği için sizi iki hafta boyunca rahatlıkla götürür. Her gün ikişer dakikadan uygulanan iki seferlik diş fırçalama etkinliği için gayet yeterli bir süredir. Sonrasında prize takarak kolayca şarj edebilirsiniz.

Uyumlu Mekanizma

Pek çok farklı başlıkla uyumlu bir biçimde çalıştığı için kişisel bir ağız bakım rutini oluşturmanız gayet olasıdır. Farklı hedeflere hizmet eden başlıklar sayesinde dişlerinize ihtiyaç duyduğu bakımı sunabilirsiniz.

Pratik Kullanım

Toplamda altı farklı programı bulunduğu için dişlerinizi dilediğiniz şiddette fırçalayabilirsiniz. Her bir program dişlerinizin sağlığına katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

Related posts

Karşınızda 2020 Alfa Romeo Giulia

Fatih Akgün

UBER Bitti Sorunları Bitmedi

Fatih Akgün

İşte En Yetenekli SUV Jeep WRANGLER

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım