Teknolojix Haber
StartUp Projeler

‘Getir’ de ‘Getir’elim

Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olarak hayata geçen getir, mağazadan ürünü almak yerine kendi stoklarından tedarik ettiği ürünleri müşteriye dakikalar içinde ulaştırma hedefiyle yola çıktı. Son dönemde yaptığı projeler ile dikkatleri üzerine çeken girişimci Nazım Salur’un yeni projesi olan getir, iOS ve Android telefonlar üzerinden ürün getirtme hizmeti vermeyi amaçlayan bir çevrimiçi market uygulaması.

Ürünler, kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek kısa bir zamanda tüketiciye ulaşıyor. Siparişler getir’in kendi kuryeleriyle geliyor, siparişin durumu haritadan canlı olarak izlenebiliyor. Uygulama sayesinde yiyecekten giyime, oyuncaktan kişisel bakım ürünlerine kadar anında ürün getirtebiliyorsunuz.

Henüz Türkiye’nin her yerinde faaliyete geçmese de özellikle büyük şehirlerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’nde seçili bölgelerde 100’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Getir market siparişi sisteminin yanında yemek siparişini de kısa sürede teslim etmek amacıyla getir yemek sistemini belirli bölgelerde hizmete aldı.

Getir, geçtiğimiz şubat ayında Silikon Vadisi’nin önemli yatırımcısı Michael Moritz liderliğindeki bir grup yatırımcıdan 38 milyon dolarlık yatırım aldı.

Peki GETİR uygulaması nasıl kullanılır?

GETİR uygulamasını iOS veya Android telefonuna indirdikten sonra:

Bir teslimat adresi seçip, istediğin ürünleri sepete ekliyorsunuz. Sonrasında bir ödeme seçeneği ekleyip siparişinizi onaylıyorsunuz. İsterseniz ürünlerin size gelişini canlı olarak takip edebilirsiniz.

getir uygulamasını indirmek veya bayilik başvurusunda bulunmak için ? getir

Related posts

E-spor dünyasına Türk damgası : Flank Esports

Fatih Akgün

Yetenekli Freelancer Topluluğu ‘Bionluk’u Beraber Tanıyalım

Fatih Akgün

Fırsatların pazar yerinden işletmelerin pazar yerine: FırsatbuFırsat

Fatih Akgün

Yorum Yap