Teknolojix Haber
UYGULAMA

Getir, Operatörlere Çağrı Yaptı !

Corona virüs özellikle 65 yaş üstü kişiler için büyük sorun teşkil ediyor. Bu sebepten dolayı geçtiğimiz günlerde 65 yaş ve üstü için sokağa çıkma yasağı yürürlüğe girmişti. Getir, operatörlere corona virüsü çağrısı yaptı.

Ülkemizde hem devlet yetkilileri hem de şirketler corona virüsü konusunda yeni önlemler almaya devam ediyor. Dün açıklanan sayılar neticesinde corona virüsü ülkemizde artış göstermeden yayılmaya devam ediyor.getir ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz günlerde YemekSepeti kurucusu Nevzat Aydın, corona virüsü ile mücadele için bağış yapmıştı. Benzer şekilde Getir kurucusu Nazım Salur da mücadele için destek vereceklerini belirtti.

Nazım Salur, Twitter hesabı üzerinden Turkcell, Vodafone ve Türktelekom’a çağrıda bulundu. “Teknoloji ile teması az olan 65 yaş üzeri vatandaşlarımızdan beraberce sipariş alalım. İhtiyaçlarını biz götürelim, ödemeyi siz alın” ifadelerini kullanan Salur’a ilk olarak Turkcell CEO’su Murat Erkan‘den cevap geldi.Erkan cevabında yaşlılar hakkında yapılabilecek her türlü konuda birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirtti. Bu konu hakkında gerekli değerlendirmenin yapılacağının altını çizen Erkan, toplum için faydalı bir iş ortaya çıkarmak istediklerini sözlerine ekledi.

Related posts

Zynga’nın Hacklenmesinden Kaç Kişinin Etkilendiği Ortaya Çıktı

Fatih Akgün

Fotoğraflarınızın Vazgeçilmezi “Background Eraser”

Fatih Akgün

Google Mesajlar’a “Planlanmış Mesaj” Özelliği Geliyor!!

M. Büşra Kaya

Yorum Yap