Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Gideceğiniz mekanı gitmeden tanımanın kolay yolu: mekan.com

2014 yılında faaliyete başlayan mekan.com, Aslanoba Capital’in yatırım yaptığı start-up’lardan biri.

Mekan.com tek bir çatı altından kullanıcılarına binlerce binlerce mekan hakkında bilgiler sunarken kullanıcıların bu mekanları değerlendirmelerine ve bu mekanlara yorum yazmalarına olanak sağlıyor. Kullanıcılar adres, telefon gibi genel bilgilerin dışında menü içerikleri, çalışma saatleri gibi mekana özgü bilgilere de ulaşabiliyorlar. Yorumlar ve oylama seçenekleriyle de anlık olarak en trend mekanlar görünebiliyor.

Platform aracılığı ile gitmek istediğiniz yeme-içme mekanları, güzellik mekanları vb. mekanlarla ilgili her bilgiye ulaşabilir, yorumlara bakabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gitmek istediğiniz mekana nasıl gidileceği hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kurucu ortaklarından Reyhan Çepik Aslan: “İşletmelerimizin bilinirliklerini sağlayacak ve müşterileriyle doğrudan iletişime geçebilecekleri bir platforma ihtiyaç duyduklarını gördük ve mekan.com’u hayata geçirdik.” sözleriyle anlatıyor mekan.com’un hikayesini.

Ayrıca mekan.com işletmelerine tüm bilgilerini eş zamanlı olarak Foursquare, TomTom gibi platformlarda da güncel tutmalarına olanak sağlıyor.

Platformu daha detaylı incelemek için ? mekan.com

Related posts

Hizmet Piş, Ağzıma Düş

Fatih Akgün

Cebindeki taksi: BiT?ksi

Fatih Akgün

Sıradaki Kitabın Bartme Kitap Havuzunda

Fatih Akgün

Yorum Yap