Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ MOBİL

Giyilebilir teknoloji markası Fitbit’in Türkiye distribütörü Bilkom oldu

Başta akıllı saat ve akıllı bileklikler olmak üzere, giyilebilir teknoloji ürün kullanımı hızla yaygınlaşıyor. Bu alanda önemli markalardan  biri olan Fitbit, Google tarafından 2019’un son çeyreğinde 2,1 milyar dolara satın alındı. Markanın yeni gözde pazarı ise Türkiye oldu.

Giyilebilir teknoloji ürünlerini dünya genelinde 100’den fazla ülkede ve 39.000 perakende mağazasında tüketiciyle buluşturan Fitbit, Türkiye pazarına resmi olarak girmiş oldu. Fitbit’in sağlık ve fitness odaklı ürünlerinin Türkiye’deki dağıtımını ise Bilkom üstlenecek. Bilkom güvencesiyle kullanıcılarla buluşacak Fitbit ürünleri arasında; Fitbit Versa 2, Fitbit Versa Lite, Fitbit Charge 3 ve Fitbit Inspire HR gibi Fitbit ürünleri bulunuyor.

Fitbit, sağlıklı ve aktif yaşamı destekliyor

Fitbit, yenilikçi akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.  iOS ve Android platformlarıyla ikisiyle de uyumlu olan Fitbit cihazları, uzun pil ömrü, etkileyici sağlık, fitness ve akıllı özellikleri, renkli ve şık estetiği ile öne çıkıyor.

Fitbit ürünlerinin Türkiye pazarına girişi hakkında  Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla yaygınlaştığını belirterek, “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Related posts

Galaxy Note 20 Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğratabilir!!!

M. Büşra Kaya

Xiaomi’den Yeni Bir Özellik Geliyor

Fatih Akgün

Kablosuz Kulaklık AKG N400 Tanıtıldı! Tek Şarjla 12 Saate Kadar Müzik Keyfi Vadediyor

Fatih Akgün

Yorum Yap