Teknolojix Haber
İNTERNET

Gmail; Kullanıcılarının Daha Çok Seveceği Bir Hal Alıyor!

Google’ın e-posta göndermek için hizmete sokmuş olduğu Gmail’ın yeni bir blog yazısıyla birlikte kişiselleştirilebilir özellikler kazanacağı duyuruldu. Dünyanın en popüler e-posta gönderme hizmeti olan Gmail, yeni akıllı özelliklere ve kişiselleştirme ayarına kavuşuyor. Bu sayede Gmail yeni özellikler kazanıyor. 

Gmail yeni özellikler kazanıyor 

Google için yayımlanması planlanan yeni özellikler, kullanıcıların kişisel verilerini veri tabanından silmesini sağlayan özelliğe ek olarak geliyor. Kişiselleştirilebilir özellik ile birlikte artık kullanıcılar verileri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacak. 

Akıllı özellikler arasında gelen kutusu kontrolü, akıllı yazma ve akıllı yanıt gibi özellikleri ve dahasını kapsıyor. Bunun yanında Google, Gmail kullanıcıları için Chat ve Meet gibi uygulamaları için sunulacak akıllı özellikleri kapatıp açma özgürülüğü de sunuyor. 

Akıllı özellikleri açma/kapama ve kullanıcı verilerini kişiselleştirmek/ kişiselleştirmemek kişiye ayrı bir şekilde sunulacak. Kullanıcıları kendi verileri ve uygulama içindeki hareketlerine odaklanmayı sağlayan Google, bu sayede gizliliği korumayı amaçlıyor. 

Yine de bu özellikler hoşunuza gitmediyse Gmail’deki normal aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Bahsi geçen özellikler önümüzdeki haftalarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. 

Related posts

Superonline Kullanıcılarının İnternet Hızlarını mı Arttırdı?

Fatih Akgün

WhatsApp’ın Masaüstü Sürümünde Bulunan Açık, Giderildi

Yasemin ACAR

Netflix Türkiye’de Yenilenen Top 10 Listesinin Zirve Sahibi Freud!

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım