Teknolojix Haber
UYGULAMA

Google’ın Messages Önemli Bir Virajı Döndü.

Google’ın Mesajlaşma Uygulaması Messages!

Bir Google uygulamasının, milyar kez indirilmesi sıradan bir olay olabilir. Ama bu Google uygulaması için durum biraz farklı…

Google’ın mesajlaşma uygulaması Messages, Play Store üzerinde 1 milyar indirmeyi geçti. Bir yıldan kısa süre önce uygulama bu sayının anca yarısına gelebilmişti. Bu durum Mountain View merkezli firmanın uygulamaları için sıradan gibi görünse de, Google Messages uygulaması için kayda değer bir başarı olduğunu söylemekte yarar var.

 

 

Genellikle, Google uygulamalarının büyük bir kısmı Android telefonlarda yüklü olarak sunuluyor. Ancak üreticiler, SMS mesajları için kendi mesajlaşma uygulamalarını yükleyerek telefonları sundukları için, Messages uygulaması ile gelen çok az telefon var. Bunların başında da Pixel ve Android One cihazları öne çıkıyor.

Kısacası, Google Messages uygulamasının Android kullanıcıları arasında popüler olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu da, düzenli olarak karanlık mod gibi yeni özelliklerle güncellenen temiz ve kolay kullanılabilir ara yüzüne, dahili markup aracı ve internet arayüzüne bağlı olarak görülebilir. Uygulama, bazı bölgelerde taşıyıcıya bağlı olmadan RCS mesajlaşmayı da destekliyor.

Eğer telefonunuzda Messages uygulaması bulunmuyorsa, denemek için Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Related posts

TikTok VS YouTube

Fatih Akgün

Google, Play Store İçin Bir Yenilik Daha Test Ediyor!

Son Dakika: Azerbaycan’da Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi…

Meryem ACAR

Yorum Yap