Teknolojix Haber
OYUN

GTA 6 İle İlgili Dikkat Çekici Bir İddia: Bu Ay İçinde Duyurulacak Mı ?

Geçmiş yıllarda Rockstar Games’le ilgili önemli bilgilerin sızdığı “4Chan” platformunda bu sefer GTA 6 ile ilgili bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımın GTA 6 ile ilgili net bir tarih veriyor oluşu, oyunseverlerin kafasını karıştırdı.

Daha önce GTA 6 ile ilgili ortaya atılan pek çok iddia ve söylentiyi  sizlerle paylaşmıştık. Fakat bu haberimizde GTA 6 ile ilgili belki de ilk kez net bir tarih veren bir iddiadan bahsedeceğiz.

Bu iddiayı diğerlerinden ayıran nokta ise paylaşıldığı platform. Bu iddia ile birlikte GTA 6’nın duyurulma tarihini açıkça öğrenmiş olabiliriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, iddianın detaylarına geçelim.

Çoğunlukla GTA oyunları hakkında çeşitli videolar çeken ve 3 milyona yakın takipçisiyle popüler bir kanal olan “MrBossFTW” aracılığıyla ortaya çıkarılan bu iddianın kaynağı, “4Chan” isimli bir forum sitesi. Dünyanın en popüler forumlarından bir tanesi olan bu internet sitesinde kullanıcılar, tamamen anonim olarak bilgi paylaşımı yapabiliyorlar.  4Chan, Rockstar Games için de önemli bir yere sahip.

4Chan’in Rockstar Games için önemli olmasının en büyük nedeni, şirketle ilgili önemli sızıntıların buradan ortaya çıkmış olması. Buna bir örnek verecek olursak; Rockstar Games’in başka bir popüler oyun serisi olan Red Dead Redemption 2‘nin duyurulma tarihi, bu platform aracılığıyla ortaya çıkmıştı. Şimdiyse aynı platformda GTA 6’nın duyurulma tarihinin konuşuluyor olması, oyunseverlerin dikkatini çekti.

MrBossFTW’nin ortaya çıkardığı bilgiye göre Rockstar Games, GTA 6’yı 25 Mart tarihinde duyuracak. Bu iddiayı ortaya atan kaynak, konuyla alakalı başka hiçbir şey söylemiyor. Yaptığı paylaşıma bir de Rockstar Games’in logosunu ekleyen kaynak, bu iddiayı neye dayandırdığına dair herhangi bir bilgi de vermiyor.

Aynı zamanda 4Chan platformunun tamamen anonim olarak kullanıldığını da belirtelim. Bu platformda üyelik oluşturmak gibi bir durum söz konusu değil. Yani söz konusu iddiaların sahibi kimliğini açık tutmak istese bile böyle bir şeyi yapamayacaktı.

Related posts

Ford “19 Mayıs Gençlik Ve Spor Yarışı” Düzenliyor

Fatih Akgün

Star Wars Hayranlarına Müjde!

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği Kitabı Oyuna Dönüşüyor! 

M. Büşra Kaya

Yorum Yap