Teknolojix Haber
OYUN

GTA 6’nın 25 Mart’ta Duyurulacağı İddiaları Güçleniyor!

Oyunseverlerin dört gözle beklediği GTA 6 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yeni söylentiler, GTA 6’nın 25 Mart’ta duyurulacağı iddialarını destekliyor. Ayrıca GTA 6’nın Londra’da geçeceğini düşünen oyuncular, yeni bir de konsept tasarım oluşturdular.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden Rockstar Games, uzun bir süredir GTA 6 ile gündemde. Şirket, bugüne kadar bu oyun ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ancak yaşanan bazı gelişmeler, Rockstar Games‘in GTA 6 üzerinde çalıştığının düşünülmesine sebep oldu. Hal böyle olunca da ardı arkası kesilmeyen spekülasyonlar, oyunseverlerin dikkatlerinden kaçmadı.

GTA 6 hakkındaki yeni iddialar, GTA 6’nın 25 Mart‘ta duyurulacağı iddialarını güçlendiriyor. Üstelik iddialara göre bu seferki sızıntıların kaynağı, Rockstar Games çalışanları. Kimliklerini açıklamayarak 4Chan isimli bir kullanıcı üzerinden bazı açıklamalarda bulunan sözde Rockstar Games çalışanları, GTA 6’nın 25 Mart’ta duyurulacağını söylüyorlar. Üstelik paylaşım, GTA 6’nın bazı özelliklerini de gözler önüne seriyor.

Yukarıdaki paylaşımın dikkat çeken noktalarına baktığımız zaman GTA 6’nın Vice City’de geçeceği ve haritanın gerçekten çok büyük olduğu detaylarına ulaşabiliyoruz. Ayrıca kaynaklar, oyunda tek bir karakterin olduğunu ve bu karakterin de erkek olacağını ifade ediyorlar. Ayrıca geçtiğimiz dönemlerde ortaya çıkan, GTA 6’nın uyuşturucu kartellerini konu edineceği iddiaları da bir kez daha karşımıza çıkıyor.

GTA 6 hakkındaki yeni iddialar, GTA 6 Online’ın iki farklı temaya sahip olacağını gösteriyor. İddialara göre bu moddaki ilk tema, GTA 5 Online’dan aşina olduğumuz RPG modu olacak. İkinci tema ise standart online mod olacak. Ayrıca GTA 6 Online’ın standart modunda “aranan” durumu da unutulmayacak ve bir kez polis tarafından aranmaya başladığınızda daima aranan biri olacaksınız.

GTA 6 ile ilgili ortaya atılan bazı iddialar, oyunun İngiltere‘de geçebileceğini gösteriyordu. Bu iddialar, süreç içerisinde unutulmaya başladı ve oklar, Vice City yönüne döndü. Ancak bazı oyunseverler hala GTA 6’nın Londra‘da geçebileceğini düşünüyorlar.

Related posts

Bir Twitch Yayıncısı, Super Mario 64 Oyununda Dünya Rekorunu Egale Etti!

Fatih Akgün

Epic Games’den 1 Milyon Dolar Ödüllü Etkinlik!

Fatih Akgün

Türkçe dublajlı Yeni Video: The Last of Us Part 2

Fatih Akgün

Yorum Yap