Teknolojix Haber
UYGULAMA

Hayat Eve Sığar Uygulamasına Beklenen Özellik Geldi

Hayat Eve Sığar Uygulamasına Beklenen Özellik Geldi

Hayat Eve Sığar uygulamasına beklenen özellik geldi. Çin’in Wuhan eyaletinde başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi  nedeni ile birçok firma çeşitli uygulamalar geliştirdi. Bu uygulamalardan biri olan Hayat Eve Sığar Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek yakın tarihte vatandaşların hizmetine sunulmuştu. Koronavirüsle mücadele kapsamında geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulaması bu süreçte maske kodu özelliği ile vatandaşların maske alımını kolaylaştıracak. hayat eve sığar

Daha öncesinde sağlık kuruluşları, eczane gibi bir çok yerin konumunu gösteren uygulama yeni özelliği sayesinde kullanıcıların mobilden maske kodu işlemlerini halledecek. Hayat Eve Sığar uygulamasına gelen yeni özellik sayesinde maske alım süreçlerindeki sorunların kısa sürede çözümlenmesi hedefleniyor.

Hayat Eve Sığar Maske Kodu Güncellemesi Aldı

Yaşanan pandemi nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve kullanıcıların sağlık durumunu takip eden uygulama Hayat Eve Sığar yeni güncelleme alarak mücadelede kararlılığını gösterdi. E-devlet üzerinden başvuru ile alınabilen maske kodları artık mobil uygulama ile de alınabilecek. Maske alım sürecinin kolaylaşması ve herhangi bir sorun yaşanmaması için getirilen özelliği kullanmak oldukça basit.maske kodu Hayat Eve Sığar uygulamanızı güncelledikten sonra ana sayfada bulunan üç çizgi sekmesine tıklayın. Açılan panel üzerinden, ‘Maske Talep Et’ butonunu kullanarak kolay bir şekilde maske talep edebilirsiniz. Uygulamanın güncelleştirmelerini kontrol ederek, bu özelliğe hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar uygulamasıhayat eve sığar

Hayat Eve Sığar uygulamasını Android, iPhone ve iPad gibi cihazlarınıza kolayca indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamanın en büyük avantajı riskli bölgeleri göstermesi. Eğer bulunduğunuz konum coronavirüsü konusunda riskli bölge ise bu konuda uyarı alıyorsunuz. Riskin düşük olduğu bir bölgede bulunuyorsanız buda açıkça gösteriliyor. Bunların yanı sıra uygulama çevrimiçi coronavirüs testi, çevresel risk durumu gibi birçok özellik içeriyor. Sağlık Bakanlığı ihtiyaçlar doğrultusunda uygulamayı geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

Hayat Eve Sığar Uygulamasını İndirmek için Aşağıdaki Linkleri Kullanabilirsiniz

Play Store Android indir: https://bit.ly/3csx9Op

App Store iOS indir: https://apple.co/2RPVcPo

Ayrıca uygulama hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Hayat Eve Sığar Uygulaması Artık Cepte adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Telefonlarımız neden yavaşlar? Sistem yavaşlamasının çözümü!

Fatih Akgün

WhatsAPP’a Sessizlik Geliyor

Fatih Akgün

Apple iPhone 12 İçin Beklenen ve Bilinen Her Şey…

Meryem ACAR

Yorum Yap