Teknolojix Haber
OYUN

Hayranlarından Pathfinder için büyük destek!

Wrath of the Righteous Kickstarter kampanyasını 2 milyon dolar ile kapattı. Ancak, aynı ayarlara ve kurallara sahip olsa da Pathfinder: Kingmaker ise, üç sene önce sadece 900.000 dolar toplayabilmişti.

Oyun geliştiricilerinin, Kickstarter üzerinde düzenli olarak milyonlar kazandığı zamanlar geride kaldı. Ancak bunun artık imkansız olduğunu söyleyemeyiz. Pathfinder: Wrath of the Righteous da bunun hala mümkün olduğunu bize gösterdi.

Baştaki amaçları 2.1 milyon dolara henüz ulaşılamasa da, hala dinozor ve avcı sınıflarını açmak için katılmak mümkün.Bütçe 35.000’den fazla katılımcı tarafından toplanmış. Owlcat Games başkanı, yardım kampanyasının başarısı ile ilgili:”Bu Kickstarter kampanyası, inanılmaz derecede başarılıydı” ifadesini kullandı.

Pathfinder: Wrath Of The Righteous

Wrath of the Righteous Hikayesi:

Oyunun temel hikayesi, ölümlüler ve şeytanlar arasındaki savaş. Yaratıklarla mücadele etmek için, karakteriniz mistik güçlerini kullanarak savaşabilecek. Taktik seçimlerinize bağlı olarak özel büyüler yapabilirsiniz.

Yeni oyunda mistik yollar adı verilen yeni hikayeler var ve hangi karakter grubuna ait iseniz ona özel güçler ediniyorsunuz. Örneğin, Herkül gibi. Bu yollar, oyunun bütün gidişatını belirliyor. Oyunun başında vereceğiniz kararlar size 6 temel mistik yolun kapılarını açacak.Bunlar; Angel,Demon,Lich,Trickster,Aeon ve Azata.

Related posts

Xbox Game Pass Tarihi Bir Rekora İmza Attı!

The Crew 2 Ücretsiz Oynayın

Fatih Akgün

Star Wars Episode I: Racer Oyunu Sevenlere Müjdeli Haber!

Yorum Yap