Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

HBO Max’ın Türkiye Genel Müdürü Açıklandı!

Bu yıl içinde Türkiye’de erişime başlayacak olan HBO Max’ın Türkiye’de genel müdürlük görevini üstlenecek isim belli oldu.Bu yıl içinde Türkiye’de hizmete gireceği açıklanan, fakat kesin tarih verilmeyen HBO Max Türkiye’nin Genel Müdürü olan isim son olarak TV Plus’ın genel müdürlüğünü üstlenen Barış Zavaroğlu olacak.

Türkiye’de dizi ve film izleme platformları mücadelesi BluTV ve Netflix arasında bir süredir devam ediyor. 2022 yılındaysa bu mücadeleyi bozacak gelişmeler olacak.Önce Disney’in Disney+ platformunu Türkiye de hizmete açılması bekleniyordu, şimdi ise 21 Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren HBO Max, kesin olarak Türkiye’ye geliyor.

Yeni görevinde HBO Max Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürü Christina Sulebakk’a bağlı çalışacak olan Zavaroğlu, konuyla ilgili verdiği demeçte, “Bu hizmeti Türkiye’ye getirmekle görevlendirilmiş olmaktan onur duyuyorum. HBO Max, gezegendeki hiçbir şeye benzemeyen, derin ve çeşitli bir içerik kütüphanesiyle dünya çapında yayılırken önemli bir ivme kazanıyor” şeklinde konuştu.

HBO Max’in EMEA (Orta Doğu ve Afrika) bölgesinden sorumlu olan yöneticisi Christina Sulebakk ise, Barış Zavaroğlu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Stratejik açıdan önemli bir pazarda lansmana ve büyümeye hazırlanırken Barış, bize önemli bir zamanda katılıyor. Avrupa’daki aşamalı çıkışımızın bir parçası olarak ülkede hızla yerleşmeye ve gelişmeye çalışırken, uzmanlığı ve liderliği paha biçilmez olacak.”

Related posts

Facebook ve Instagram’dan Müzik Özelliği

Fatih Akgün

Twitter’dan geçici tweet özelliği.

Fatih Akgün

NASA’dan Doğum Günü Hediyeniz Hubble Uzay Teleskobu Yıldız Fotoğrafı

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım